contador gratis Saltar al contenido

Woz U: Apple’i uus asutajaĂĽlikool

situs tek wozu

Apple’i asutaja sõnul on platvormi eesmärk muuta tehnoloogia “vähem hirmutavaks”, koolitades digitaalvaldkonna inimesi oskustega, mis võivad tegelikult tööotsimisele kaasa aidata.

Praegu töötab Woz U ainult veebis, kuid tulevikus loodetakse, et ta loob üle kogu maailma peakorteri, nii et pakutakse ka klassitunde.

wozu tek site “data-title =” wozu tek site – Woz U: Apple’i uus asutajaĂĽlikool – SAPO Tek “> Wozu tehnikasait

Tunnid koosnevad videotest, on reaalajas sooritatavaid harjutusi ja õpilased saavad otsekontakti õpetajate ja treeneritega.

Steve Wozniaki uus „ülikool” näeb ette selliseid algatusi nagu Woz U Enterprise, mille eesmärk on aidata ettevõtetel töötajaid uue tehnoloogia värbamisel ja koolitamisel, ning Woz U Accelerator, 12–16 kuud kestev programm, mille eesmärk on eliidi talentide tuvastamine ja arendamine ning mis käivitatakse 2010. aastal.

Samaaegselt platvormi käivitamisega loodi rakendus, mis võimaldab kasutajatel teha katseid, et mõista, milliste tehnoloogiavaldkondadega on neid kõige hõlpsam integreerida, ning pakub huvitatud isikutele ka võimalust eelregistreeruda otse oma nutitelefonist.

Üliõpilaste tasusid ei avalikustata, kuid kuutasud varieeruvad sõltuvalt valitud kursusest.

Lisateavet leiate aadressilt www.woz-u.com