contadores estadisticas Saltar al contenido

WSJ-st pärit Walt Mossberg ei usu, et Apple'i tahvelarvuteid saab pühendada ainult trükistele

Walt MossbergNägime mitmeid kuulujutte võimalusest, et Apple'i palju räägitud tahvelarvuti oli pühendatud trükimeediale, viidates isegi väidetavatele rahvusvahelistele lepingutele, mille ettevõte võis uute toodete sisu levitamiseks sulgeda. Ehkki kõik see erutab paljusid inimesi, kes temast huvitatud on, on Walt Mossberg, tehnoloogia kolumnist The Wall Street Journal, pole laialdast arvamust funktsioonide kohta, mida Cupertino inimesed vidinate jaoks kavandada saavad, olles teadlik, et see isiklik arvamus on kuulujuttudes.

Ta käsitles seda küsimust oma iganädalases veerus, et vastata mitme lugeja esitatud küsimustele, ja selgitas lühidalt, et Apple ei ole midagi ametlikku, mis motiveeriks kedagi seda tahvelarvutit ootama, selle asemel, et osta näiteks e-raamatuid nagu näiteks Kindle. arvan, et me räägime ainult sisu lugemise võimalusest. Lisaks on iPhone / iPod touch rakendus on pühendatud sellele piirkonnale, nii et isegi kui on olemas reaalne võimalus, et "iTablet" jõuab turule 2010. aastal, ei pruugita seda Mossbergi sõnul sellele pühendada.

"Apple'il on võimalik siseneda e-raamatute äri, kuid ma ei tea kindlaid tõendeid selle kohta, et see on probleem," ütles reporter. Selle toote kohta, mida pole kunagi varem nähtud või mille areng on leidnud kinnitust, pole ikka veel võimalik ostuootusi esitada; Kuni see juhtub, kuidas kuulujuttudest kinni pidada.

(AppleInsideri kaudu)