WSJ väidab, et Apple testib “iTV” kujundusi, kuid projekt on alles lapsekingades

iTV

Kuulduste laine, et Apple arendab televiisorit, kasvab jätkuvalt. Allikas Wall Street Journal väidab, et Apple lõi tegelikult iTV.

Sõiduki andmetel on Cupertino hiiglane “mitu aastat” katsetanud erinevat tĂĽĂĽpi kujundusi. Allikate sõnul teeb ettevõte HDTV-kujunduste testimiseks koostööd Sharpi ja Hon Hai’ga, kuid projekt on alles lapsekingades.

Selle ajalehe avaldusega – mis Apple’i puhul on peaaegu alati tõsi – on meil ĂĽks esimesi usaldusväärsemaid märke selle kohta, et Apple töötab tegelikult televisioonis. Kuid ĂĽks allikas ĂĽtles, et toode ei olnud “isegi ametlik projekt”.

Tundub, et Apple’il on endiselt probleeme teleri sisuga täitmisega. Põhineb WSJCupertino ettevõtte, kaabeltelevisiooniettevõtte ja sisuomanike suhted on endiselt pingelised. Isegi oma tugevusega teiste turgude ees ei suutnud ettevõte suurte meelelahutusettevõtetega suuri tehinguid sõlmida.

Lisaks integreerimisele iTunes Store’iga peaks “iTV” tooma ka sujuvama ja lihtsama tavakanalite vahel liikumise kogemuse. Kui me Apple’i hästi tunneme, ei lepi see ainult ekraanil kuvatava sisuga, vaid millegagi, mis muudab täielikult meie telerite kasutamist.

Ettevõtte tegevjuht Tim Cook arutas seda isegi intervjuus Bloombergi ärinädal: “Kui ma lähen elutuppa ja lĂĽlitan teleri sisse, siis tunnen, et olen tagasi 20, 30 aastat ajas.”

[via TNW]