Wunderlist on lõppemas: 5 nõuannet Microsoft To Do kasutamiseks

Wunderlist lõpetas reedel töötamise (6) ja organisatsiooni rakenduse omanik Microsoft soovitas kasutajatel migreeruda teenusesse Microsoft To Do. Mõlemad rakendused on ülesannete ajastajate nagu Google Keep ja Todoist rivaalid ning lubavad korraldada kasutajate elu ülesandeloendite ja igapäevaste ülesannete kaudu.

LOE: Google’i rakendus peidab 6 funktsiooni, mis muudavad elu lihtsamaks

Organisatsioon To Do List on keskendunud igapäevase, nädala ja isegi igakuise planeerimise ĂĽlesandeloenditele. See võimaldab teil lisada loendisse kuni 25 MB suuruseid faile ja sĂĽnkroonida kohtumisi Outlookiga. Rakendus Toiming on brauseri kaudu tasuta saadaval Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonidele, Windowsi arvutitele, macOS-ile ja veebiversioonile. Vaadake järgmist loendit viiest näpunäidust rakenduste kasutamiseks ĂĽlesannete korraldamiseks. Pidage meeles, et ĂĽlesandeloendi rakenduse kasutamiseks peab teil olema Microsofti konto.

1 kuuest Wunderlist’i rakendusest pole enam võimalik alla laadida ega sisse logida; kasutajad peavad migreeruma teenusesse Microsoft To Do – Foto: Luana Antunes / TechTudo

Wunderlist’i rakendust pole enam võimalik alla laadida ega sisse logida; kasutajad peavad migreeruma teenusesse Microsoft To Do – Foto: Luana Antunes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. “Minu päev”: kuidas koostada igapäevaseid ĂĽlesandeid

Funktsioon “Minu päev” toimib nagu telefoniraamat. Iga päev täitmisele kuuluvate ĂĽlesannete ajakava asub selles jaotises. Sellele päevale ette nähtud kohtumised, näiteks arstiajad, kuvatakse lehel ka. Päeva möödudes saab kasutaja mõne tegevuse lõpetamisel “kontrollida”, mis määratakse automaatselt väärtusele “Ăślesanne täidetud”. Lõppenud toimingu osa saab kasutaja peita.

2 ĂĽlesandest 6 on ĂĽlesannete halduris puhtalt paigutatud – Foto: Reproduction / Luana Antunes

Ăślesanded on kenasti ĂĽlesannete halduris paigutatud – Foto: Reproduction / Luana Antunes

2. “Planeeritud”: kuidas pikemas perspektiivis ĂĽlesannet kontrollida

“Planeeritud” on funktsioon, mis korraldab tulevasi tegevusi. Ăślesandeid saab kaustadesse lisada ja aktiveerida meeldetuletusi, millest teavitatakse tähtaegade saabumisel. Seda loendit eraldavad nädalapäevad ja meelde jäävad „Täna”, „Homme” ja nii edasi.

3/6 See rakendus võimaldab planeerida pikaajalisi tegevusi koos ĂĽlesandeloendiga – Foto: Antenna Reproduction / Luana

See rakendus võimaldab planeerida pikaajalisi tegevusi koos ĂĽlesandeloendiga – Foto: Reproduction / Luana Antunes

3. Kuidas jaotada ĂĽlesannete loetelu kategooriatesse

See rakendus võimaldab teil jaotada oma ülesannete loetelu kategooriatesse vastavalt igale elule, näiteks jagada spetsialistide isiklikke ülesandeid. Valdkondade eraldamine võimaldab suuremat korraldust ja vähendab segadust seoses tööülesannete täitmisega vaheaegadel.

4/6 Piirkonna eraldamine aitab isegi vaba aega Microsoft To Do Listis – Foto: Reproduction / Luana Antunes

Alade eraldamine aitab isegi kaasa vaba aja veetmisele Microsofti ĂĽlesannete loendis – Foto: Reproduction / Luana Antunes

4. Kuidas märkida ĂĽlesanded “oluliseks”

Rakenduse mis tahes osas on võimalik tegevused klassifitseerida kui „Olulisi”, puudutades tärnikooni ülesandest paremal. Märgistatud ülesanded kopeeritakse automaatselt vahekaardile „Oluline”. Nende funktsioonide kasutamine teeb koostööd, nii et teatud tegevustel on igapäevakasutajatel prioriteet, näiteks ülesanded, mida ei saa edasi lükata ega edasi lükata.

5/6 Kui ĂĽlesanne on „Tähtis“, on valitud täheikoon – Foto: Antenni reprodutseerimine / Luana

Kui on valitud ĂĽlesanne „Tähtis“ täheikoon – Foto: Antenni reprodutseerimine / Luana

5. Kuidas lubada Microsofti pimedas reĹľiim

Öörežiim on kogunud palju fänne ja on funktsioon, mida kasutajad väga armastavad. See funktsioon püüab vähendada ebamugavusi telefoni kasutamisel halvasti valgustatud kohtades või öösel. Microsofti pimedas režiimi To Do lubamiseks avage lihtsalt rakenduse seaded.

Ă–ine reĹľiim 6/6 muudab programmi ekraani värvilahendust – Foto: Antenna reprodutseerimine / Luana

ÖöreĹľiim muudab programmi ekraani värvilahendust – Foto: Antenna reprodutseerimine / Luana

Mis on parim tasuta e-posti teenus? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Microsoft Excelis on kasutusvalmis arvutustabelid suurepärase puhkuse jaoks

Microsoft Excelis on kasutusvalmis arvutustabelid suurepärase puhkuse jaoks