contador gratis Saltar al contenido

WWDC 17 uudised, nagu liitreaalsus ja Swift 4.0, on tasuta loengud São Paulos

Kõik on valmis meie ülemaailmse arendajate konverentsi 2017 kajastamiseks! Siit saate teada, kuidas peakõne jälgida

A Maailma arendajate konverents (WWDC) sai selle nime juhuslikult. Ehkki paljudele tavainimestele meeldib üritusega kaasas käia sel lihtsal põhjusel, et Apple'i uudistest teatatakse, keskendub seal pakutav peamiselt arendajatele ja tehnoloogiaspetsialistidele.

2017. aasta väljaandes tutvustatakse mõnda riistvara, kuid paljud tarkvara erakordsed uued funktsioonid raputavad arendajate südameid. Nende hulgas on liitreaalsus (ARKit), masinõpe ning Xcode 9 ja Swift 4.0 keelte funktsioonid.

Kui teile meeldivad kõik või kõik need ained ja olete So Paulos (SP), kuidas oleks osaleda * tasuta * loengus koos selle ala professionaalidega? Mis see on Quaddro koolitus neil päevil Brasiilia suurim mobiilsidehariduskeskus 7/26, 2/8 ja 9/8.

Vaadake üksikasju allpool:

Teema: iZombie! Liitreaalsus (AR) iPhone'ile ja iPadilePäev: 26. juuli (kolmapäev)Jube: 7:30Esineja: Tiago Souza

Teema: Ma tean sind! Masinõpe ja pildituvastus iPhone'ile ja iPadilePäev: 2. august (kolmapäev)Jube: 7:30Esineja: Felipe Martins

TeemaHoo! – Mida uut on Xcode 9 ja Foundationis (Swift 4.0)Päev: 8. august (teisipäev)Jube: 7:30Esineja: Eric Brito

Kõik loengud toimuvad Quaddro peakontoris, mis asub Alameda Santos, põrandad 1000–7.

Ehkki ma ei tea selle teema tehnilisi üksikasju, tahaksin hea meelega kuulda asjatundjatelt ja suhelda selle piirkonna inimestega, kuid ma olen Rio de Janeiros (RJ). Seega, kui soovite ka osaleda ja olla So Paulos (või olla sellel kuupäeval kohal), siis registreeruge (piiratud ruum) ja esindage mind seal, palun!