WWDC 2017: Apple avab piletitele ja stipendiumitele registreerimise

WWDC 2017: Apple avab piletitele ja stipendiumitele registreerimise

Kui soovite registreeruda järgmisel suurel sündmusel Apple'i arendajate jaoks, Ülemaailmne arendajate konverents (WWDC) 2017, oodake, kuni see on läbi. Kõik huvilised saavad nüüd üritusele registreeruda sellel lingil, reedel kella 14-ni (3/31).

2017. aasta WWDC pilet

Registreerunud osalejad läbivad loteriiprotsessi, kus valitud saavad võimaluse osta pileteid, mis maksab nagu tavaliselt 1600 dollarit. Apple pidi sellele süsteemile üle minema, kui üritused, mis mahutavad umbes 5000 inimest, müüsid piletid väga kiiresti välja. Sellisena pakub see võrdseid võimalusi kõigile, kes on huvitatud osalemisest.

Pidage meeles, et registreerumiseks pean kuuluma Apple Developer Programmi või Apple Enterprise Developer Programmi, mille konto on loodud kuni 16. veebruarini 2017. Õpilastel on võimalik registreeruda ka stipendiumite saamiseks. Eeltingimused on samad, välja arvatud juhul, kui neid nõutakse alates 13. eluaastast.

WWDC 2017 toimub sel aastal San Joses (USA, California), McEnery konverentsikeskuses. See sündmus toimub 5. – 9. Juunil ja toob häid uudiseid neljale Ma opsüsteemile: iOS, macOS, watchOS ja tvOS.

Lisateabe saamiseks külastage ametlikku WWDC 2017 veebisaiti (inglise keeles) või see on meie postitus.