contadores estadisticas Saltar al contenido

WWDC 2019: süsteemi tutvustatakse avamisel

WWDC 2019, millel on peaesineja esmaspäeval avamine on väga tore. Ja seestpoolt teatas Apple oma süsteemi paljudest uutest funktsioonidest: tvOS 13, watchOS 6, iOS 13, iPadOS, macOS Catalina, arendaja üldised ressursid ja palju muud!

Selles artiklis kuvame kokkuvõtte WWDC 2019 peamistest tipphetkedest, järgige!


tvOS 13

Pärast uue teenuse väljakuulutamist ja Apple TV rakenduse iOS 12.3 käivitamist tutvustab Ma uue põlvkonna Apple TV süsteeme, millel on sisu ja valikute põhjalikum kuvamine.

Apple TV toetab paljusid kasutajaid, st igal leibkonnaliikmel võib olla oma kohandatud sätetega kasutajaprofiil. Seejärel on sisu iga profiili puhul unikaalne.

Ma teler toetab ka Apple Arcade mänge ning Xbox One ja PlayStation 4 juhtelementide tuge.

watchOS 6

Ma Watchi uue põlvkonna operatsioonisüsteem kuvab rea uusi välimusi ja teemasid. Lisaks on sellel 3 uut omarakendust: kalkulaator, diktofon ja heliraamat.

Siri teeb edusamme ka watchOS 6 osas: abiline suudab Shazami kaudu tuvastada keskkonnas mängivaid laule ning lisaks saab Internetist sügavamalt otsides vastata ka rohkematele küsimustele.

Lisaks muutub kell iseseisvamaks kui iPhone. WatchOS 6-l on sisseehitatud App Store ja eraldiseisev rakendus, see tähendab, et rakenduste installimiseks ja värskendamiseks Apple Watchis ei vaja te enam iPhone'i.

Tervise valdkonnas on see süsteem varustatud ka parenduste, täiendava analüüsi ja statistikaga. Veel üks kasutaja kuulmistervise esiletõst: kellal on detsibellmeeter ja see hoiatab, kui ümbritsev müra segab kasutaja heli.

Lõpuks võib naiste käekella abil menstruatsiooni täielik jälgimine läbi viia. Sel viisil on võimalik sündmusi registreerida, kalendreid ja prognoose kontrollida ning teateid saada. Nagu kõike muud, töödeldakse andmeid ka rakenduses üksikasjalikumalt SadeiPhone'is.

iOS 13

See on kahtlemata kõige oodatud süsteem! Esiteks tõstab Tim Cook esile installimiste suhte iOS 12 ja Android 9 vahel. Kui iOS 12 on installitud 85% -le kõigist seadmetest, siis Android 9 on kohandatud ainult 10% -le seadmetele.

Esialgu lubab iOS 13 paremat jõudlust: Face ID abil avaneb 30% kiiremini; 50% kiirem allalaadimine ja 60% värskendused; Rakenduste avamiseks 2x kiiremini.

Tume re?iim

Mõnda aega ennustatud suuri uudiseid on iOS 13-s:tume re?iim (või tume re?iim). Natiivsetel süsteemidel ja rakendustel on tume liides neile, kellele see meeldib.

Veel üks punkt klaviatuuril, mis toetab nüüd ?estide tippimist, lohistades sõrme märkide vahel; originaalis "pühkimine". Funktsioon kutsusQuickPath.

Mitmed muud valdkonnad on ümber sõnastatud. Jagamiskuval on nutikad soovitused ja paremad valiku sätted.

seda Post jaMärkus saame uusi võimalusi teksti vormindamiseks ja isikupärastamiseks; ja mõned visuaalsed muudatused ja sisu korraldus. Jo Meeldetuletus see kujundatakse täielikult ümber koos uute organisatsioonide ja võimalustega.

Rakendus Foto et oleks ka uus nägu. Omab täielikult ümber kujundatud organisatsiooni, mis põhineb tehisintellektiga masinõppel. Lisaks näen uusi võimalusi fotode ja videote redigeerimiseks, sealhulgas videote pööramiseks.

sedaKaart on uus liides. Ja sarnased funktsioonid tänavavaade, Google'ilt, nimetatakse Vaata Ümber. Muidugi töötab see esialgu ainult Ameerika Ühendriikides, kuid trend on laieneda kogu maailmas.

Ei iMessage Võimalik on luua nimede ja fotodega profiil, mida kuvatakse neile, kellel pole salvestatud kontakte. Lisaks on Memojil rohkem kohandamisvõimalusi ja see jõuab vormingus ka vanematesse seadmetesse kleebis (või kleebis).

A Siri ja otsetee sisaldab ka täiendusi ja rohkem funktsioone. seda HomeKit integreerige turvakaamerate ja ruuteritega.

Lõpuks lisatakse iOS 13 pealkirjadesse uus privaatsusfunktsioon: Logi sisse Apple'iga (Logi sisse Apple'iga). Selle abil saavad kasutajad luua ja sisestada rakendusi Apple ID-ga, selle asemel, et neil oleks näiteks Facebooki või Google'i konto. Mis kõige parem, on see, et on võimalik valida, kas edastatakse arendajatele tegelikke andmeid, näiteks e-kirju.

iPadOS

IPadil, mis seni töötas iOS-iga, on nüüd "oma iOS". Süsteemil on rohkem funktsioone ja spetsialiseerumine Ma-tahvelarvutitele. Sinu nimi iPadOS.

Süsteem on üldiselt personaalarvutitele ja Macidele lähemal. IPadOS on varustatud täielikult uuendatud multitegumtöötlusega, millel on rohkem funktsioone ja tegelikult sama rakenduse mitme akna tugi. See tähendab, et näiteks on võimalik käsitseda korraga kahte Wordi dokumenti, kirjutada kaks e-kirja, märkust jne.

RakendusArhiiv sellel on ka üldisi parandusi ja need on sarnasemad macOS Finderiga. Lisaks on sellel tugi välistele meediumitele, näiteks pliiatsid ja mälukaardid.

sedaSafari see ei jää maha. Brauseril on alati võimalus veebisait tagant avada töölauale (töölaua jaoks). Isegi Safari kaudu on võimalik faile alla laadida nagu arvutis. Lisaks mõnele uuele otseteele saavad iOS ja iPadOS paremat tuge klaviatuuri ja nüüd ka hiire jaoks.

Lõpuks tuleb uus liikumine süsteemis funktsioonide täitmiseks ja ka Apple Pencils kasutamise suurendamine.

Tuleb märkida, et iPadOS on endiselt iOS, sama App Store'i ja rakendustega. Siiski on see pisut "lihaseline" ja macOS-ile lähemal kui iPhone'is ja iPod touchis.

macOS Catalina

Maci opsüsteemid keskenduvad rohkem professionaalsele kasutamisele. Eriti arendajatele, sest iOS-i rakendusi on lihtsam MacOS-i teisendada. Selle põhjuseks on nn projekt Projekti katalüsaator. Parandusi tehakse ka uutes Swift ja ARKit 3 keeltes.

Teine uus asi on originaalne integreerimine iPadiga, kus seda on võimalik sekundaarse monitorina kasutada.

Teised rakendused on saanud samad muudatused kui iOS-is, nii et neil on sama liides ja funktsioonid. Ennekõike seeiTunes sure MacOS Catalina peal. Sel moel jagatakse see muusika, Poscast ja TV sõltumatuteks rakendusteks. IPhone'i, iPadi ja iPod touchi sünkroonimine ja haldamine toimub otse läbi Finderi.

Turvalisuse valdkonnas on kasv tõusnud. Esiletõstetud punkt on Maci aktiveerimisvõti. See tähendab, et kui see varastatakse, võib see olla täiesti kasutamiskõlbmatu, nagu ka see, mis juhtub näiteks iPhone'iga. Siiski piisab, kui see on uusim T2 turvakrossiga Mac.

Millal nad vabastatakse?

Apple ei teatanud käivitamise kuupäeva. Kuid nagu tavaliselt, loodetakse uus opsüsteem üldsusele avaldada aasta lõpus. Lisaks sellele on meie arvamine septembris …


See artikkel on kokkuvõte uue põlvkonna Apple'i opsüsteemide pealkirjadest, mis kuulutati välja WWDC 2019. avamisel. WWDC on sündmus, mis toimub mõne päeva pärast ja kuni ametliku ilmumiseni aasta lõpus. Varsti teatatakse paljudest muudest uudistest. Ja toome siia iPhoneTipsi pealkirju alati.

Ja sina, mida sa arvad? Midagi, mis sulle meeldib või mis ei meeldi? Kommenteerige meiega allpool ja meie sotsiaalvõrgustikes.


Niimoodi? Jagage oma sõpradega ja püsige siin iPhoneTipsis! Jälgi meid edasiTwitter,Instagram,FacebookjaTelegramm.