WWDC rakendus saab 2019. aasta sündmuse kohta uudiseid; Samuti värskendatakse Gmaili

Varem on vähem kui kaks nädalat aega WWDC19, konverentsile pĂĽhendatud kahte rakendust – ametlikku Apple’i (iOS-i jaoks) ja Guilherme Rambo (macOS-i jaoks) välja töötatud rakendust – on värskendatud sĂĽndmuse uue väljaandega seotud uudistega. SEE Gmail sai ka oma iPadi versiooniuuenduse. Me näeme?

WWDC


Apple'i arendaja rakenduse ikoon

Konverentsi ametlik Apple’i rakendus sai uue ikooni koos sama neoonõunaga, mis ilmus juba ĂĽrituste kutsetel. Järgides kirge olla peamiselt arendajate kasutatav rakendus, on Apple lisanud siia tõeliselt laheda lõike: võimaluse valida, millist värvi Apple ikoonil kuvab.

Meil on ka 14 uut kleebist (kleebis) iMessage’i jaoks – järgides loomulikult ka neooniteemat – ja loomulikult ka järgmisest 3 toimuvate sĂĽndmuste kava. Muidugi on muidugi veel ajutised nimed, sest need kajastavad uudiseid, mis ilmuvad alles WWDC avakõnes.

WWDC Macile

Vahepeal värskendab meie sõber Guilherme Rambo MacOS-i mitteametlikku WWDC-rakendust. See rakendus on põhimõtteliselt sama, tutvustades ainult 2019. aasta päevakorra ja konverentsiseansside väljaannet.

WWDC rakendust ei värskendata ametlikult sündmuse 2019. aasta väljaandele

Peale selle on meil sama funktsioon kui tavaliselt: saate loenguid vaadata otse oma Macis, Chromecasti kaudu või režiimis Pilt pildil (PiP); seansse saab teemaotsingus filtreerida ja alla laadida, et saaksite neid hiljem vaadata.

Gmail


Gmaili rakenduse ikoon: Google'i e-post

Google’i e-posti klient saab seevastu iPadis oma versioonis natuke uudiseid: nĂĽĂĽd on sõnumi koostamisel võimalik oma postkasti jälgida – nii ei jää te kunagi olulistest uudistest ega meilidest ilma.