WWDC’17: Apple soovib Smart HomePodi kõlari abil kodumuusikat taastada

Me juba teame, mis see on “Ăśks asi veel” alates 2017. aasta ĂĽlemaailmse arendajate konverentsi (WWDC) avaettekandest ja ootuspäraselt on Apple lõpuks esitanud väga spekulatiivse nutikõlari. Kuid tegelikkuses on Apple keskendunud vähem oma integreerimisele Siriga ja rohkem võimele muusikat mängida ja muuta oma lemmiklaulude kodus nautimise kogemust.

Nii et see nimi kutsub esile Apple’i ajaloo kuulsaimat muusikatoodet – daamid ja härrad, see on nii HomePod.

Ăśmmargune silinder, mis meenutab Mac Pro disaini, on peaaegu täielikult riidega kaetud ja sellel on omadused 7 tweeter põhjas, mis jaotab heli 360Âş nurga all, välja arvatud a subwoofer keskel. Apple’i idee on mängida muusikat kõrgeima kvaliteediga ja moonutusteta, kogemuse jaoks, mis pole maailma suurimale ja kuulsamale heliprodutsendile midagi võlgu.

HomePod

Toas on meil A8 kiip, mis on sarnane sellele, mis täiendab iPhone 6 ja 6 Plus, mis vastutab kõigi HomePodi ülesannete haldamise eest. Ja neid on palju: kõnelejal on võime näiteks heli kalibreerimiseks parimal võimalikul viisil tuvastada ruumi, milles see asub, konfiguratsiooni, samuti asukoha seina suhtes.

Must HomePod ĂĽlalt Siri ikooniga

Seade suudab simuleerida stereosüsteemi, mis suunab muusikariistade erinevad sagedused ruumi igasse ossa, jättes kasutajale elava kontserdi keskel tunde (loomulikult näeme, kuidas see praktikas töötab). Kaks HomePodi saab seadistada ka koos töötama.

HomePodSuuruseideede jaoks HomePod 9,7-tollise iPad Pro kõrval (Foto: @jandawson)

HomePodi kuus mitmesuunalist mikrofoni on muidugi mõeldud Siriga suhtlemiseks kõikjalt ruumis. Digitaalse assistendi peamine ĂĽlesanne on siin saada “muusikaeksperdiks”, nagu Apple ĂĽtleb – saate selle käsu abil aktiveerida “Hei, Siri” (ja sel hetkel sĂĽttib kõlari ĂĽlaosa assistendi allkirja helilainetega). Sealt saab tema käest kĂĽsida rea ​​kĂĽsimusi ja käske, olenemata sellest, kas need on seotud muusikaga või mitte – jah, saate ka taimeri seada, kuulata uudiseid ja sõnumeid, esitada tavalisi kĂĽsimusi, kuulata taskuhäälingusaateid, registreerida meeldetuletusi ja teisendada näiteks ĂĽhikuid. HomePod seob loomulikult ka HomeKiti, võimaldades kasutajatel juhtida oma kodus olevaid seadmeid, millega see on otseselt ĂĽhendatud.

FrontPod must esikĂĽlg

HomePod, mis on kahes värvitoonis – valge või helehall -, maksab teile 349 dollarit ja see on saadaval detsembris Ameerika Ăśhendriikides, Suurbritannias ja Austraalias. Teised riigid saavad oma järgmised esinejad vastu, kuid kindlasti on meil palju aega oodata, et neid Brasiilia pinnal näha. Kahju, sest idee on väga huvitav.