WWDC'17: ootuspäraselt lansseeritakse uus 10,5-tolline iPad Pro;  12,9-tolline mudel uuendatud

WWDC’17: ootuspäraselt lansseeritakse uus 10,5-tolline iPad Pro; 12,9-tolline mudel uuendatud

Päeva viies uudsus – kuus, nagu Apple hoiatab – 2017. aasta ĂĽlemaailmselt arendajate konverentsilt (WWDC) on iPad. Executive Greg Joswiak vastutab lavale astumise eest, et Apple’i tahvelarvutist rohkem rääkida.

Nagu kuulujutud spekuleerivad ja ootavad, on meil täna uus iPad Pro, mille ekraan võtab eest suurema osa. See on kokku 10,5 tolli (ehk 20% suurem). Servi on vähendatud ligi 40% ja need kaaluvad endiselt sama, mis “vana” 9.7 ”Pro mudelil.

Uus värvilise graafikaga iPad Pro

Miks 10,5 ″? Apple’i sõnul on see ideaalne suurus nii täissuuruses virtuaalse klaviatuuri kui ka nutika klaviatuuri jaoks. Lisaseade toetab rohkem kui 30 keelt, sealhulgas hiina ja jaapani keelt.

Kuid tänased uudised pole mitte ainult iPad Pro 10.5 kohta, ei. Mõlemad iPad Pro suurused on saanud uued ekraanid Tõeline toon kopeeriv heledus kuni 600 nitsid, mitme värvi, vähese peegelduse ja HDR-video tugi.

Apple Pencil 10,5-tollisel iPad Pro'l

Samuti on uus funktsioon nimega ProMotion. Isegi täna värskendatakse ekraani sagedusel 60Hz (60 korda sekundis). Uuel iPad Pro-l läheme üle 120Hz-le, nagu viitavad ka kuulujutud. Sisu liikumine ekraanil on muutunud sujuvamaks / loomulikumaks, kuid märkas seda ainult isiklikult. Samuti vähendab ProMotion Apple Pencili latentsust 20 ms-ni. Samuti on ekraanidel võimalik värskendussagedust dünaamiliselt muuta, vahemikus 24 Hz kuni 120 Hz, mis säästab akut, kui te ei pea kiiresti värskendama.

ProMotion iPad Pro-s

Toimivuse tagamiseks lisavad iPadid 6-tuumalise A10X Fusion (3 suure jõudlusega, 3 suure efektiivsusega) kiipi. Seal on 12-tuumaline graafikaprotsessor 40% suurema graafika võimsusega ja 30% suurema jõudlusega protsessor.

A10X Fusion kiibiga iPad Pro

Uue kiibi jõudlust näitas laval Ash Hewson, arendaja Serif, kasutades rakendust Affinity Photo (saabus täna App Store’i) koos Apple Penciliga iPad Pro 12.9-s ”- ta demonstreeris ehitust. filmiplakatid iPadi rakenduse kaudu sujuvalt ja värskendussagedusega 120Hz. Kõik on kohene / kiire, sealhulgas filtrid, kihid ja efektid.

Uus iPad Pro jätkab sama 10-tunnise aku kasutusaega; rääkides kaamerast, ühendavad nad iPhone 7 12MP ja optilise stabiliseerimisega. Esiosa, FaceTime, on 7MP laia värvipildiga. Kogu ekraan toimib nagu võrkkesta välk; iPadis on USB-C-adapteriga uus USB 3 toega (kiirem) ja kiiremini laaditav (jah, pool ajast) lisaseade; nagu tavaliselt, on värskendatud ka tarvikuid. Seal on uus polüuretaan- ja Smart Cover-nahk ning isegi Apple pliiatsihoidja.

IPad Pro koos tarvikutega

IPad Pro algab nüüd 64 GB mäluga (kaks korda rohkem kui varem); USA-s algavad need 649 dollarist (10,5 ″) ja 799 dollarist (12,9 ″); on isegi mudeleid 256GB ja 512GB! Kõiki müüakse USA-s alates tänasest.

Inimesed, kes töötavad Apple Penciliga iPad Pros

Sest aeg käivitamine, on selge, et uus iPad on varustatud iOS 10-ga. Kuid iOS 11 toob tahvelarvutitesse palju uudiseid – suure tõenäosusega on see kõige oodatum värskendus iPadi omanikele, kes kasutavad tahvelarvuteid tegelikult tööks arvuti asendajana.

iOS 11 iPadile

Dokk on vastupidavam kui kunagi varem, paremal on rohkem ruumi rakenduste ja nutikate alade jaoks. See võib libistada ekraani all mis tahes rakendusest ja dokist endast saate rakendusi režiimi lohistada Libistage üle ja siis saate laiendada Lahku minema. Rakenduste vahetamise liides on nüüd ka ekraanide jaoks paremini optimeeritud ja kogu süsteem toetab pukseerimist (tõmba ja lase lahti) mitme puutega!

Pukseerige iOS 11-ga iPad Pro-s

QuickType’i on täiustatud ka nutika klaviatuuri sĂĽmbolite valimisega (konkreetsete numbrite / sĂĽmbolite sisestamiseks libistage lihtsalt klahvi alla), ilma et peaksite muutma kogu virtuaalse klaviatuuri reĹľiimi.

Ootuspäraselt ja see lekkis vahetult enne esitlust, uus rakendus Arhiiv (Toimikud) kinnitatud! Selles saate hõlpsalt oma iPadi faile ja sisu hallata. Seal on ruudustiku- ja loendivaated, kus on üksikasjad, filtrid, sortimine, kaustad jne. Seal on lemmikute üksuste külgriba ja failide lohistamine rakenduse erinevate alade vahel on väga lihtne.

IOS 11-s saavad kasutajad Apple Pencil abil PDF-i loomist toetavates rakendustes individuaalset sisu märkida / märkida. NĂĽĂĽd ekraanipildi tegemisel ilmub ekraani nurka pisipilt, mis võimaldab teil selle automaatselt ja kohe pliiatsiga kirjutada. Apple Pencil on ka paremini integreeritud rakendusega Notes, millel on kiire juurdepääs ja käsitsi kirjutatud sisu otsimine – teksti keskele on võimalik joonistada ilma probleemideta ja rakendusel on fotodel isegi sisseehitatud skanner (mis võtab dokumendi perspektiivi).

Apple Pencil iPad Pro-ga koos iOS 11-ga

SEE Arendaja eelvaade iOS 11 on täna saadaval; Tarkvaraprogrammi Apple Beta kasutajad saavad kuu lõpus uue süsteemi alla laadida ja testida; levitamine toimub nagu tavaliselt mõne kuu jooksul pärast palju testimist ja täiustamist.