WWDC18: watchOS 5 sisaldab täiustatud Sirit, paremat aktiivsuse jälgimist ja (lõpuks) rakendust Walkie-Talkie

Pakkumised: Logo monetiseerimine

Pole kahtlust: tervis ja heaolu on muutunud suureks tõmbenumbriks õunakellja Apple teab väga hästi, et ettevõte on teenuseid alustanud watchOS 5 jäässe kukkunud mehe ja naise looga; Abikaasast kinni hoides kasutas naine Watchi hädaabikõne tegemiseks ja suutis seega ta päästa ning tema elu päästa.

Selles valguses toob uus watchOS 5 kaasa uued funktsioonid, mis aitavad kasutajatel aktiivsemaks ja tervemaks saada. Esimene on paranemine aktiivsusmonitor, kes saab nĂĽĂĽd oma treeningut jäädvustada ja oma tegevusrõngaid täpsemini täita – kell on nĂĽĂĽd tasane soovita väljakutset automaatselt, nii et kasutajad pĂĽsivad motiveeritud ja toetavad grupi väljakutse seitsmepäevasel võistlusel, mis sisaldab teadet, mis teavitab teid väljakutse võitmisest või kaotamisest.

WatchOS 5 eakaaslaste võistlus

Lisaks watchOS 5 soovitab salvestustreeningu automaatselt alustada ja lõpetada, mis sobib suurepäraselt neile, kes unustasid seda teha enne jõusaali või basseini sisenemist; kaasa arvatud uued tegevused jooga, jalgtee ja täiustatud välissõidu jaoks. Samuti on olemas hoiatused kiiruse kohta, jooksmine (samm minutis) ja muu oluline teave sportlaste jaoks.

Automaatne treeningu tuvastamine watchOS 5-l

Süsteemi uus versioon toob ka uued rakendused Raadiosaatja, mis ühendab kasutajaid teiste Apple Watchi omanikega ja ühendab neid lihtsa kõnesideliidese kaudu. Hoidke rääkimiseks lihtsalt ekraani ja hoidke seda all; kõik toimub WiFi või 3G / 4G kaudu neile, kellel on ühilduvad mudelid. On hea meeles pidada, et see rakendus saabus viis (!) Aastat hilja, arvestades, et seda näidati algselt Apple Watchi esitluses ega ilmunud siiani.

Raadiosaatja rakendus watchOS 5-s

SEE Siri dial See saab ka uudiseid: nĂĽĂĽd on meil sporditeave, kaardid, pulss ja palju muud – seda kõike kolmandate osapoolte rakendustest. Muide, digitaalset abistajat aja jooksul täiustatakse: selle aktiveerimiseks ei pea te enam ĂĽtlema “Hei, Siri” – tõstke lihtsalt käsi ĂĽles ja öelge kohe, mida soovite. Mõistagi toetab see ka varem esitatud otseteid.

Siri ekraan watchOS 5-l

Teavitamine muutub interaktiivsemaks ka watchOS 5-s, randmel on saadaval rohkem teavet ja kiireid toiminguid. Integreerimisega Veebikomplekt sĂĽsteemi uues versioonis on võimalik vaadata ka Interneti põhisisu – ei, see ei tähenda, et Apple Watch saaks täisbrauseri, kuid saate enne selle avamist linke ja veebisisu kiiresti vaadata. iPhone’is või Macis. See võib olla otstarbekas!

WatchOS 5 toob esmakordselt kella sisse oma rakenduse Podcast. Selles sünkroonitakse kõik automaatselt ja integreeritakse Siriga, et saaksite paluda assistendil oma lemmikprogramme esitada.

Podcast-rakendus rakenduses watchOS 5

Mõned muud watchOS 5 väiksemad funktsioonid, näiteks a Kohandatud juhtimiskeskus ja õpilaspiletide tugi (saadaval kellade ja iPhone’i / iPadi jaoks) kuvatakse põhiekraanil kiiresti, kuid ilma palju teavet.

Ă•pilase tuvastamine watchOS 5-s

Muidugi, kuna oleme LGBT + uhkuse kuul, kasutas Apple ka võimalust esitlemiseks uus käevõru spetsiaalselt teie kella jaoks, mis saab ka a vaade Eriline. ?

WatchOS 5 Pride käevõrud ja käevõrud

WatchOS 5 on kõigile kasutajatele saadaval meie kevadel (põhjapoolkera sügisel); beetaversioon on täna arendajatele saadaval.