WWDC19: watchOS 6 on varustatud oma App Store’i, uute tervisefunktsioonide ja menstruatsioonide jälgimisega

Pärast tvOS 13 on meil nĂĽĂĽd Apple Watchi jaoks palju uusi funktsioone – mis, nagu teada anti, on maailmas juba esikohal: naised ja mehed, watchOS 6 on meie seas!

Alustuseks on meil uus kõnede komplekt. Enamikul neist on analoogstiilis lihtne ja minimalistlik kujundus; teistel on kiireks kontrollimiseks kaasas suured kogused. Samuti on olemas klassikalised “California” numbrilauad ja muud, mis varieeruvad vastavalt päikese asukohale päevas; Apple Watch suudab lõpuks muutuvatel tundidel heli või vibratsiooni teha.

WatchOS 6 aktsepteerib kolme uut kohalikku rakendust: diktofoni, audioraamatut ja kalkulaatorit – sellel on isegi mõned lisafunktsioonid, mis on vahend arvete kiireks jagamiseks sõprade vahel ja restoranides näpunäidete arvutamiseks.

Pidage meeles, et meil on täna ĂĽks suurtest teadetest: watchOS-i sõltumatud rakendused – see tähendab, rakendused, mida ei pea tingimata iPhone’i rakendustega linkima. Selle toimingu toetamiseks teatas Apple rea uutest API-dest, mida arendajad saavad ära kasutada: kaks ettevõtte tsiteeritud on pärit tööaeg pikendatud ja alates Voogesitus heli.

App Store poes watchOS 6

Ilmselt tähendab sõltumatu rakendus ühte asja: Rakenduste pood! WatchOS 6-s on kauplusel oma versioon kellast, kus on võimalus otsida ja alla laadida / osta rakendusi, kontrollida teavet ja vaadata poe toimetusmeeste esile tõstetud loomingut.

Tervise ja heaolu osas on watchOS 6-l rakenduse Activity uus funktsioon: suundumused, mis analüüsivad teie ajalugu ja hoiatavad teid, kui olete oma igapäevase tegevuse mõnes osas aeglustumas, andes soovitusi oma eelmise tipu jätkamiseks. .

Trendid watchOS 6 ja iOS 13 aktiivsusrakenduses

Lisaks aitab kell kasutaja kuulmisele rohkem kaasa. Apple Watch tuvastab automaatselt, kui läheduses asuv vali heli võib teie kuulmist kahjustada, saates kohe randmele märguande – heli loomulikult Apple ei salvesta ega salvesta. Toetatakse ka laiemat valikut kuuldeaparaate.

Suure helitugevuse tuvastamine watchOS-is 6

Naistel on watchOS 6-s täiendav uudsus: täielik menstruatsiooni jälgimine. Menstruatsiooni lähedal on võimalik sĂĽndmusi salvestada, prognoose ja kalendreid kontrollida ning teateid saada. Andmeid töödeldakse viisil, mis hõlbustab meditsiinilise diagnoosimise võimalust, ja neile kõigile pääseb juurde ka rakenduse Health kaudu (Tervis) iPhone’is – mida muide muudeti uudiste mahutamiseks, avakuva esiletõstude, soovituste ja suundumuste paremaks korraldamiseks.

WatchOS 6 menstruaaltsükli jälgimine

Paljud muud watchOS 6 uued funktsioonid, näiteks Shazami loo tutvustus, mainiti peaesinejal kiiresti – ja loomulikult antakse sellest teada hiljem, kui beeta hakkab ilmuma.

WatchOS 6 saabumisega kaasnevaks kuulutas Apple välja seeria uusi suviseid käevõrusid kellade jaoks – sealhulgas uue käevõru “Pride”, millest me rääkisime.

Uued Pride käevõrud ja käevõrud watchOS 6-l

Uus Apple Watchi suvevõru

Apple pole veel kommentaare andnud, kuid eeldatavasti ilmub watchOS 6 kõigile kasutajatele koos teiste opsüsteemidega septembris.


Kuldne Apple Watchi seeria 4

Apple Watch Series 4

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 3 599,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 333,25Suurus: 40mm või 44mmMaterjal: alumiinium või roostevaba terasFunktsioonid: GPS või GPS + mobiilVärv: erinevadKäivitatud: September 2018

Nupp - osta kohe