WWDC20 eelne viimase hetke leke: uus käivituskuva iOS 14-s, macOS „Big Sur”, tvOS 14, keskendudes HomeKitile ja muule

WWDC20 avakõne on vaid tundide kaugusel, kuid jah: meil on teiega jagamiseks mõned võimalikud viimase hetke lekked.

Twitteris, Lekk @ L0vetodream postitas mõned Hiina sotsiaalse võrgustiku lehelt Weibo saadud tweetid ja need sisaldavad põhimõtteliselt järgmist:

  • Nagu eile öeldud, ei tohiks me tänases peaesinejas oodata uut riistvara.
  • See saab olema “aasta [chip] A14 “- jah, Ă„ra ĂĽtle. ?? ‍♂️
  • Tema sõnul oli analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo õigus ja jah, esimene ARM-kiibiga Mac oli 13-tolline MacBook Pro.
  • TvOS 14 pöörab erilist tähelepanu koduautomaatika jaoks mõeldud HomeKitile.
  • Uus macOS-koodnimi saab “Big Sur” – Värsket traditsiooni säilitades on see mägine piirkond Californias. See võib kaasa tuua “ĂĽmberkujundatud liidese” ja “Safari olulise värskenduse”.
  • Uus WatchOS avab “uuendatud avaekraani”, mida saab jagada lingi kaudu (?). Sellel on une jälgimine ja funktsioon, mis tuletab inimesele meelde, et ta peaks sageli käsi pesema – see sobib suurepäraselt pandeemia ajaks.
  • Mis puutub iPadOSesse, siis panuseks on see, et kĂĽlgkorvi funktsioon kujundatakse ĂĽmber ja iPad saab parema käekirja tuvastuse (koos Apple Penciliga).
  • SEE Lekk arvan, et iOS-i * ei nimetata ĂĽmber “iPhoneOS-iks”, kuid see toob kaasa uue avaekraani koos muudetud rakenduste sĂĽnkroonimisega, vidinate ja mini-rakenduste liikide toega ning iPhone’i kõned ei hõivata enam kogu ekraani .

Mark Gurman, pärit Bloombergavaldas ka mõningast teavet:

Isiklikult olen põnevil homsest tvOS-i värskendusest, on huvitav proovida Watchi uut unerežiimi (see on olnud testimisel juba peaaegu kaks aastat) ja loomulikult minna üle ARM-i. Ma ei lootnud kunagi iOS 14-le suurt värskendust.

Ma ütleksin, et idee on see [o monitoramento de sono] see töötab, kui lähed magama nii, et 30% akust on alles ja laadid seda siis hommikul, kui ärkad, valmistud jne. Laadimiskell on kiire ja kestab nüüd umbes poolteist päeva, nii peakski olema.

Seal on [para o Safari] uudised iCloudi võtmehoidjas, tõlke integreerimine, häälotsing, täiustatud vahelehed, kĂĽlaliste reĹľiim jne. arendamisel – kuid keegi ei tea, kas kõik saabub sel nädalal.

Jah, ma arvasin, et need on väiksemad, ma olen lihtsalt põnevil mis iganes see on. HomeKiti kaudu on levinud kuuldus spordirakenduse kohta ja mõned värskendused. Ma ei kuulnud midagi.

Ja lubage mul märkida, et ĂĽtlesin iOS-i viitega iOS-le 14. Nägin mõningaid kuulujutte nime muutmisest iPhoneOS-iks – kuid see ei pruugi koos paljude hiljutiste tänavuste panustega olla tõsi.

Kõiki neid üksikasjalikult ja ametlikult teada jääb väheks. ?

MacRumorsi kaudu [1, 2]