WWDC20: HomeKit sai lihtsalt targemaks; „Logi sisse Apple’iga” töötab nüüd olemasolevate kontodega

Apple’i juhid leidsid aega, et rääkida väga olulisest probleemist: isiklik.

Alustuseks funktsioonid “Logi sisse Apple’iga” (“Logi sisse Apple’iga”) töötab nüüd loodud kontoga. Valitud platvormil saate oma konto teisendada Apple’i seansiks – näiteks KAYAKis puudutage lihtsalt nuppu ja teie olemasolev konto töötab Apple’i funktsioonidega.

Logige sisse Apple'iga

Jaga kasutajalt asukoht see on ka paremini kaitstud: kasutajad saavad jagada ka ainult oma ligikaudset geograafilist asukohta. Lisaks on olemas uued kaamera ja mikrofoni kasutamise indikaatorid; Safari küsib nüüd, kui veebisait soovib kasutajaid jälgida.

Taotlused peavad olema kohal kokkuvõte privaatsuspoliitikast, täpsustatud andmetega püütud teabe kohta. Kasutajad saavad kiiresti teada, kui palju andmeid rakendus on juurde pääsenud ja kas neid jagatakse teiste ettevõtetega või mitte. Ja see töötab kõigil Apple’i platvormidel.

HomeKit

HomeKit saab täiendusi ka iOS 14 rakendustes Kodu (Kodu) see soovitab automaatikat, kui lisate seadme või lisaseadme, ja see näitab avakuval kõige olulisemate seadmete olekut – näiteks kui teie uks on lukus või kui teie rõdu tuli põleb. Rakendus aktsepteerib ka erineva värvitooniga valgusteid ja saab päevaaja järgi automaatselt toone soovitada.

SEE HomeKiti ohutud videod lubades nüüd kasutajal kaamera jälgimiseks teatud tegevusvööndid konfigureerida, on meil uus turvaline näotuvastussüsteem, mis põhineb inimese kontaktil (näiteks hoiatus uksel HomePodi kaudu) ja palju muud.