Xbox Game Pass: 2017. aasta detsembriks seitse uut mängu

Pärast kuu aega reaalseks teenuseks pakkumist lisas Microsoft veelgi suurepäraseid mänge, rõhuasetusega Gears of War 4-le

SEE Xboxi mängupass on üks selle aasta parimaid uudiseid. Tellimus annab juurdepääsu Xbox One jaoks üle 100 mängu vaid 29,90 R $ eest, millest mõned on arvutiga ühilduvad.

Musta reede tähistamiseks kuni Microsofti 27. kuupäevani ühe kuu Game Pass päriselt. See on suurepärane võimalus proovida raamatukogu ja seitset uut mängu, mis on tulemas 1. detsembril. Kontrollige nüüd uudiseid:

Sõja käik 4

Käivitati eelmise aasta oktoobris Xbox One ja PC jaoks ning on nüüd optimeeritud Xbox One X, Gears of War 4 on Microsofti üks suurepäraseid pealkirju kaheksanda põlvkonna konsoolidele. Koos ulatuslikega kampaania ühistute toetuseks, ilus, hea lugu ja sõltuvust tekitav multiplayer, võtsid kriitikute eksperdid selle mängu väga hästi vastu. Aasta pärast käivitamist on teil võimalus seda ka Game Passil mängida kõik Gears of War on kataloogis allkiri.

Gears of War 4 on pealkiri Xbox Play ĂĽkskõik kus ja selle saab alla laadida Xbox One’i ja PRAÇA, sĂĽnkroniseeritud edusammudega.

Darksiders: Warmastered Edition

Suurepärane frantsiis THQ Nordic, Darksiders sai graafiliselt täiustatud versiooni, nn “Warmastered Edition”, mis jätkub ja kestab 4 k. See ilmub Steami jaoks tasuta, kuid Xbox One’il pole nii õnne. Detsembris saavad Xboxi mängijad Game Passis tiitleid nautida. Ja kui see teile meeldib, pidage meeles, et Darksiders III ilmub 2018. aastal!

Massiefekt

Mass Effect on ĂĽks mängu eepilisemaid triloogiaid. Detsembris saate oma esimest mängu mängida Game Passil. See on tegevusele suunatud RPG, mis keskendub ajaloole, kus mängijad teevad kampaania ajal valikuid. Avastage galaktikat, kohtuge teiste planeetide ja eluliikidega ning siis, kui mäng teile meeldib, teate juba, et Mass Effect 2 ja 3 ĂĽhilduvad ka Xbox One’iga. Biotarbed, töötab praegu ambitsioonika mänguprojektiga nimega Anthem.

Veel üks mängupassi täiendus detsembriks

Sherlock Holmes: kuraditĂĽtar

See miinisõda: väikesed

Casey Powell Lacrosse 16

Mega mees 10