Xbox Game Pass: uus mäng 2017. aasta oktoobris

Game Passi uued täiendused ulatuvad tänavavõitlusest kuni ellujäämiseni zombie-apokalüpsis, AAA ja india mängude vahel, vaadake uudiseid

Xbox Game Pass: uus mäng 2017. aasta oktoobrisXbox One jaoks on saadaval üle 100 mängu, millele pääseb juurde igakuise tellimuse kaudu.

SEE Xboxi mängupass, tuntud kui “Netflix games”, saabus Brasiiliasse septembris. See teenus annab Xbox One’ile juurdepääsu enam kui 100 mängu sisaldavale dĂĽnaamilisele teegile. Loendis olevatel pealkirjadel on ka allahindlus neile, kes soovivad igaveseks osta ja omada. Seda kõike 29,90 R $ Brasiilias. Täna teatas Microsoft seitse uut mängu kes sellel päeval Game Passile pääseb 1. oktoober. Kontrollige nĂĽĂĽd uudiste loendit.

Tänavavõitlusest kuni ellujäämiseni zombide vastu

Xbox Game Pass: uus mäng 2017. aasta oktoobris

Super Street Fighter IV, välja antud 2010. aastal Xbox 360 jaoks

Oktoobris, Super tänavavõitleja IV rünnak Game Pass. Mäng on see, mida me teame, frantsiisi omadused, väikeste muudatustega. Graafika teeb suuri hüppeid, andes teada, mida suudavad PS3 ja X360 põlvkonnad. Vahepeal on sellesse Super väljaandesse lisatud üheksa uut tegelast. Tänavavõitlused jäävad Super Street Fighter IV üllatuseks.

Xbox Game Pass: uus mäng 2017. aasta oktoobris

State of Decay, mis on 2015. aastal Xbox One jaoks ĂĽmber tehtud

Uuesti vormindamine Mädanemisseisund osaleb ka oktoobris. Microsofti stuudio avaldatud mäng on uuenduslik, muutudeskolmanda isiku avatud maailma zombie-tegevuse ellujäämismäng(Ufa). Mängus hoolite rohkem kui oma HP riba. Oluline on teha oma elamispind, mida iganes soovite, ja seda hooldada. Teie elu ei ole üksildane, leidke liitlasi ja tehke reisimine lihtsamaks. Oh, ja ärge unustage, see on zombie-apokalüpsis, sest siis on teil palju vaenlasi, kellega tegeleda. Mängi seda mängu oktoobris ja valmistuge State of Decay 2 mänguks, mis ilmub 2018. aastal.

Xbox Game Pass: uus mäng 2017. aasta oktoobris

Saints Row: Gat Out of Hell, välja antud 2015. aastal Xbox One jaoks

Ärge lõpetage seda paanikasammu, sest Pühakute rida: põrgusest välja tuleb ka! Eraldi põhineb pühakute IV rida: uuesti valitud kannab nime kandva frantsiisi nime. Seetõttu ootab teid ees hullumeelne maailm, mille süžee on täis tumedat huumorit ja intensiivseid relvi. See on lugu inimkonna suurima vaenlase: saatana vastu astumiseks.

Lisaks nendele pealkirjadele on oktoobris Xbox Game Passil rohkem saadaval:

  • Vika Butcher
  • KostĂĽĂĽmiotsing 2
  • Maldita Castilla EX – neetud loss
  • Relvatorn

Microsoft ei ole teatanud, kas mäng lõpeb oktoobris Xbox Game Passiga.

Kas olete põnevil oktoobris Xbox Game Passi uue täienduse pärast? Kommenteeri allpool!