Xbox One on Microsofti uus konsool

Microsoft teatas oma uuest konsoolist: Xbox One – kõik ĂĽhes, mille ĂĽlemaailmne turule toomine toimub hiljem sel aastal. 15 eksklusiivse mänguga, mis on alles esimesel aastal. FIFA koos eksklusiivse versiooniga, NFC, Maidden, UFC. Forza ja Call of Duty uued versioonid

Xbox one_01

Vastupidiselt nime ootustele teatas Microsoft oma uuest konsoolist: Xbox One – Kõik ĂĽhes, mille ĂĽlemaailmne käivitamine toimub hiljem sel aastal.

SEE Microsoft kuupäeva ei kinnitanud, kuid jõulumüügi ärakasutamiseks jõuab seade kauplustesse novembris. Uue Xboxi üksikasjad peaksid ilmuma pärast E3, mis toimub juunis Ameerika Ühendriikides.

Bill Gatesi ettevõte tutvustas uue põlvkonna jaoks mitmeid uusi funktsioone meelelahutuslik. Suur muutus on see, et nĂĽĂĽd on videomängud meelelahutuse keskmes: saate mängida, vaadata videoid, filme, sõpradega vestelda, muusikat kuulata ja isegi televiisorit – kõik ĂĽhes kohas.

Uuenduste hulgas on Snapmode, funktsioon, mis võimaldab kasutajal ekraani jagada ja samaaegselt teha kahte toimingut: vaadata filmi ja vestelda Internetis Skypenäiteks (jah, Xboxil on nüüd Skype ja kõrglahutusega kaamera).

Samuti on olemas interaktiivsussĂĽsteem: korvpallimängu vaadates on võimalik “snapmode” abil vaadata mängude statistikat, mängijate tulemusi ja isegi käike ĂĽle vaadata. Selle funktsiooniga suhtlemiseks kasutatakse esitlustes Windowsi telefonidega nutitelefone. Kas see jõuab ka teistele platvormidele?

Ĺ˝estide ja hääljuhtimise abil on võimalik teleri, videomängude, muusika ja muude võimaluste vahel vahetada. Ă–elge lihtsalt “Vaata telerit” ja siis vaatate telerit. Kas soovite teada, mis HBO-s toimub? SEE Xboxi juhend sisaldab kogu ajakava. ReĹľiimide vahelised ĂĽleminekud tunduvad väga kiired ja tõhusad, nagu ka kanalite vahetamine ja käskude tuvastamine.

SEE Xbox One on ka uus versioon Kinect, täielikult ümber määratletud. Süsteem on ümber kujundatud. Oled tundlikum, reageerid paremini liigutustele ja liigutustele. Sellega õnnestub isegi kehaosade pöörlemist tabada. Kaasas on isegi 1080p kaamera, mida kasutatakse piltide tegemiseks, videovestluseks ja isegi näotuvastuse kaudu oma kasutajakontole sisselogimiseks.

Samuti räägitakse uuest Xbox Live’ist (konsoolide veebiteenus, kust saate mänge, videoid alla laadida, võrgus mängida jne), millel on nĂĽĂĽd ĂĽle 300 tuhande serveri ja millel on enneolematu töötlemisvõime. Live’i hindu ei ole avaldatud ega ole teavet praeguste teenustega ĂĽhilduvuse ja eri põlvkondade konsoolide integreerimise kohta.

Kas teate mänge, mida arendate ja salvestate? Nüüd saate seda mängida tänu aktiivsele salvestussüsteemile igal ajal ja igal pool Pilv. Salvestatud mängudele, videotele ja muusikale pääsete juurde kõikjal, kus on juurdepääs võrgule. Vaba ruumi ei avaldatud, isegi meedia üleslaadimiste üksikasju ei avalikustatud.

SEE kontroll see on väga sarnane eelmise versiooniga. Suur uudis on see, et sellega kaasneb nüüd integreeritud aku (piisavalt akut!) Ja Wifi Direct. Microsoft ei esitanud täpsemat teavet selle kohta, mida see võiks teha Live Wifi kontrolli all.

xbox_one_controle

Ürituse käigus teatati partnerlustest EA mängud selle aasta mänguväljaannete jaoks FIFA, NFL, NBA ja UFC. Ettevõtte lubadus on veelgi dünaamilisem, lõbusam ja emotsionaalsem mäng. Xbox One jaoks on saadaval FIFA eksklusiivne versioon.

Välja kuulutati ka sellised frantsiisid nagu Forza 5, Call of Duty, Max Payne ja paljud teised mängud. Nende mängude käitamiseks on konsoolil kaheksatuumaline protsessor, 8GB RAM, x86-64bits arhitektuur, Wi-Fi, Blu-Ray mängija ja USB 3.0. Konsooli esimesel aastal on saadaval 15 eksklusiivset mängu koos 8 uue mänguga. Halb uudis: Xbox 360 mängud ei tööta uutes konsoolides.

Mida arvate Xbox One’ist? Kas see vastab teie ootustele? Jäta oma arvamus allpool toodud kommentaaridesse.