Xbox One telliti Portugalis ette

Xbox One telliti Portugalis ette

Nii füüsilises poes kui ka veebipoes Worten on Xbox One juba võimalik 40 euro eest ette tellida. See on esimene suurem jaemüügikett, kes esitas uue Microsofti konsooli ettetellimised, ainsa kaheksanda põlvkonna, mida pole veel riiklikul turul saadaval.

On teada, et XB1 jõuab Portugali septembris, tõenäoliselt veel kuu esimesel nädalal – nähes Jaapanile määratud turule toomiskuupäeva, mis on turg, mis kuulub nende riikide rĂĽhma, kuhu konsool hooaja lõpus saabub. kolmas kvartal.

Teistes jaekettides ja veebipoodides pole Xbox One veel saadaval. Rádio Popularis pole teavet selle kohta, millal eeltellimused algavad või kui palju see maksma läheb, samas kui Fnacis on ainult kindel, et see saab olema “varsti” ja mida kõik näitab isegi mai jooksul.

TeK üritas ühendust võtta ka Media Marktiga, kuid ei suutnud vastust saada. Samuti pole võimalik Microsofti veebisaidil ostu sooritada.

Xbox One on praegu järgmise põlvkonna konsool, mille müük aprilli lõpus oli vähemalt viis miljonit ühikut. PlayStation 4 juhib teed seitsme miljoni müüdud konsooliga, millele järgneb Wii U 5,8 miljoniga. Nintendo konsooli turustamine võttis aga rohkem aega kui selle kaks konkurenti.

XB1 saabudes septembris Portugali jõudis Microsofti konsool PS4-le ligi kĂĽmne kuu ja Wii U-le ligi kahe aasta viivitusega. Xbox One’i tipphetkede hulgas on uuendatud Kinect, multitegumtöötlusvõimalused ja võimalus, et konsool toimiks teledekoodrina. digitaalne.

Eeldatakse, et konsool jõuab Portugali hinnaga 499 eurot, kuid rahvusvahelises ajakirjanduses levinud kuulujutud viitavad võimalikule hinnalangusele aasta lõpuks – midagi on juba juhtunud strateegilistel turgudel nagu Suurbritannia. .

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi