Xbox Series X: Esimene 13 mängust näitab Ray Tracing’i potentsiaali konsoolidel

Inside Xboxi näitusel näidatud mängude hulgas olid Assassin’s Creed Valhalla ja Dirt 5. Xbox Series X suudab käitada 4K graafikat kuni 120 kaadrit sekundis.

Meie seas on ka uue põlvkonna konsoolid. SEE Microsoft näitas esimesi mängupilte uues konsoolis Xboxi seeria X Üritusel Xboxi sees Sel neljapäeval (07). See demo näitab juba konsooli potentsiaali Ray Tracing valgustehnoloogia ja 4K graafikaga mängude jaoks kuni 120 kaadrit sekundis.

Ettevõte näitab mängu alates 13 vastet välja töötanud partneristuudiod aastast Microsoft. Nende hulgas on peamised pealkirjad, näiteks Assassin’s Creed Valhalla ja Mustus 5ja teised on lihtsamad, näiteks Kerge mälu: piiramatu ja Mere kutse. Vaadake iga mängu videot allpool:

Assassin’s Creed Valhalla

Lõpuks on meil esimene vaade gameplay aastast pärit uutest viikingiseiklustest Ubisoft. Seni oli aprilli lõpus välja antud ainult üks mängu treiler.

Järgi ilmutatu järgi Ubisoft, Põhjamaade-teemaline mängujoon leiab aset 9. sajandil, Inglismaa pimedal ajal. Peategelast kutsutakse viikingiröövliks ja klannijuhiks Eivor. Mängijad saavad valida, kas mängida mees- või naisversioonides Eivorina.

Käivitamine on kavandatud aasta lõpuks Playstation 4, PlayStation 5, PRAÇA, Xbox One, Xboxi seeria X ja Google Stadia.

Kerge mälu: piiramatu

Futuristlik õhkkond. Relvad. Mõõk. Paanika tegevus. Kõik on esimeses isikus. Seda võime mängupiltide põhjal oodata Kerge mälu: piiramatu, anna Playism. Mängu juures on muljetavaldav ka asjaolu, et selle töötas välja ainult üks inimene: Zeng Xiancheng oma raamatus FYQD erastuudio.

See mäng ilmub hiljemalt sel aastal Playstation 4, Xbox One, Xboxi seeria X ja PRAÇA, kuid pole siiski kuupäeva määranud. Mäng on juba varakult arvutisse pääsenud Aur.

Mere kutse

1930. aastatel loodud seiklus- ja nuputamismängude välimus on Disney animatsiooni vääriline. Mängijad saavad esimese isikuna uurida salapärast ja sõna otseses mõttes fantastilist saart. Detailide rohkus on väga huvitav.

Mäng Toores raev loodetakse käivitada 2020. aasta lõpus PRAÇA, Xbox One ja Xboxi seeria Xja lisatakse ka Xboxi mängupass.

Koor

Nautida kosmoselaevade mänge kosmoses? Nii et see on mäng teie jaoks. Mängudes, mille on välja töötanud Tume hõbe Aluste ja planeetide vallutamiseks (ja hävitamiseks?) On lahingus võimalik juhtida kosmoselaeva üle galaktika. Kõik fantastiliste visuaalide ja efektidega. Mäng tuleb välja anda aastatel 2021 kuni PRAÇA, Playstation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xboxi seeria X ja Google Stadia, kuid tal pole veel kuupäeva.

Mustus 5

Kuigi uus teadaanne Forza ei tule, saate juba välimusega lõbutseda (ja muljet avaldada) Mustus 5, anna Koodmeistrid. Piltide põhjal saame juba aimu, mida vähemalt graafika osas selle kategooria mängude puhul oodata. See mäng ilmub oktoobris aastal PRAÇA, Playstation 4 ja Xbox One ja siis edasi Xboxi seeria X ja PlayStation 5.

Madden NFL 21

FIFA olemise stiilis Madden 21 toob realistlikuma ja kaasahaaravama jalgpallietenduse. Teised head uudised, mille teatas JA on keegi, kes ostab mänge Xbox One versiooni tasuta versiooni Xboxi seeria X (kuid see ei tähenda, et mäng kasutaks Smart Delivery tehnoloogiat).

Lisaks sellele konsoolile vabastatakse mäng ka Playstation 4, PlayStation 5 ja PRAÇA. Ametlikku väljaandmise kuupäeva pole veel, kuid eeldatavasti peaks see toimuma augustis, nagu ka tema eelkäijad.

Nexus Red

Anime multifilmide esteetika on lihtsalt täiuslik. Selles RPG-s alates Bandai Namco, peategelaseks on Yuito Sumeragi, kes puutub futuristlikus New Himuka linnas kokku mõõga ja psüühiliste võimetega kummaliste koletistega.

Mängu väljakuulutamise kuupäeva ega platvormi pole endiselt välja kuulutatud Xboxi seeria X.

Pilk

Video ei sisalda mängimist ise, kuid see ei koonerda mängu õudse kuva üksikasjade uurimisega, mida selgitab Tarkvara Ebb kui “seiklusmäng esimese inimese õuduses”. Teada on see, et mängu süžee toimub õudusunenägude maailmas ja igal asukohal on teema ja mõistatus.

See mäng ilmub Xboxi seeria X ja PRAÇA, kuid ikkagi pole konkreetset kuupäeva.

Teine väljasuremine

Selle planeedi võtsid üle mutantsed dinosaurused. Teie ja teie rühm peate selle kõikvõimaliku ja võimaliku tulirelva abil Jurassic hordide haardest tagasi võitma. See on eeldus Süsteemsed reaktsioonid, mis teeb koostööd kolme mängija jaoks.

Mängul pole avaldamiskuupäeva. Siiani on see välja kuulutatud ainult Xboxi seeria X. Beetatestimiseks saate registreeruda teise väljasuremise ametlikul veebisaidil.

Ronimine

Düstoopilises reaalsuses küberpunklaguneb maailma kontrolliv suurettevõte. Teie ja teie rühma missiooniks on välja selgitada, mis toimub. Missioone võib läbi viia mängija või koostöörežiimis.

Mängud, alates Neoon hiiglane ja Digitaalne kõver, vabastatakse aadressil Xboxi seeria X ja PRAÇA. Väljaandmiskuupäeva ja muid platvorme pole teada antud.

Keskmine

Selles psĂĽhholoogilises õudusmängus võtavad mängijad Marianne’i, meediumi koha, kes jääb lõksu kahe maailma: reaalse ja vaimse maailma vahele. See mäng on stuudiost Bloober meeskond (Blairi nõiad, vaatlejad ja hirmukihid).

See mäng ilmub PRAÇA ja Xboxi seeria X 2020. aasta lõpus, kuid pole veel konkreetset kuupäeva. Stuudio lubab peagi mängu kohta rohkem üksikasju avaldada.

Vampiirid: maskeraad – vereliinid 2

Telli vampiiri RPG Paradoks Interaktiivne võimaldab mängijatel uurida Seattle’i põrandaalust vampiiriseltskonda. On võimalik valida, kuidas mängu sĂĽĹľeed edendada: vägivaldse vägivalla, poliitilise artikuleerimise või näib, et tantsimise kaudu.

See mäng ilmub Xbox One, Xboxi seeria X, PS4 ja PRAÇA. Käivitamispäeva veel pole.

Yakuza: Nagu draakon

Käivitamine Sega toob uue loo, mis pole seotud tegelasega Kiryuga, kelle lugu lõpeb Yakuza 6-ga. Mäng on välja antud PS4 Jaapanis selle aasta jaanuaris, kuid Sega teatati, et see saab olema ka programmi käivitamise pealkiri Xboxi seeria X. Lisaks ühildub mäng ristsalvestusega Nutikas kättetoimetamine Xbox One ja Xbox Series X versioonide vahel. Nii ei kaota mängija konsoolide vahetamisel edusamme.

See mäng ilmub Xbox One, Xboxi seeria X ja PRAÇA 2020. aasta lõpus, kuid pole veel konkreetset kuupäeva.

Mis on nutikas kohaletoimetamine?

Xboxi seeria X konsool

Xbox Series X peaks ilmuma eeldatavasti 2020. aasta lõpus.

See on tehnoloogia pärit Microsoft mängude omamise võimaldamiseks konsoolipõlvkondades. Tõlgi: igaüks, kes ostab mängu versiooni Xbox One (seda tehnoloogiat kasutades) on teil versioonile tasuta versioon Xboxi seeria X. Sellest 13 välja kuulutatud mängude nimekirjast teatas Microsoft Üritusel XBoxi sees, üheksa tahet Nutikas kättetoimetamine. Kas nad:

  • Assassin’s Creed Valhalla;
  • Koor;
  • Mustus 5;
  • Scarlet Nexus;
  • Teine väljasuremine;
  • Ronimine;
  • Vampiirid: maskeraad – vereliinid 2;
  • Yakuza: Nagu draakon.

Nimekirja ülejäänud nelja mängu osas pole veel kindlaks määratud, kas need on ainuõiguslikud Xboxi seeria X või kui nad ei taha Nutikas kättetoimetamine (nii et mängijad, kellel on Xbox One ja kes soovivad Xboxi seeria X pealkirju mängida, peavad need uuesti ostma).

Allikas: The Verge ja Xbox Wire