Xbox Smart Delivery: ostke üks kord mäng ja mängige Xboxi kahe põlvkonna parimat versiooni

Ajal, mil on oodata uut konsooliturgu, olgu see siis Sony PlayStation 5 või Microsoft Xbox Series X, on mängukogukonna kõige populaarsem küsimus: „Kas peaksin nüüd oma praeguse konsooli jaoks ostma Game X või ootama pealkirja täiustatud / uuendatud versiooniga versiooni. järgmisele põlvkonnale? Microsoft vastab sellele küsimusele intelligentse kohaletoimetamise süsteemiga.

Põhimõtteliselt tagab sĂĽsteem, et ĂĽhilduvaid mänge saab nautida Xbox One’is ja Xbox Series X-is ning mängijatel on vaja see ainult ĂĽks kord osta. See on täiendav stiimul mängijatele, kes ootavad uut konsooli ja selle versiooni ning saavad seda kohe nautima hakata. Ja siis värskendab mäng uues Xbox Series X-s automaatselt mängijate kontosid, kui nad otsustavad seda nautida.

Galeriis vaadake, millised mängud on Smart Delivery tehnoloogiaga ühilduvad:

Microsoft selgitab ajaveebis Xbox Wire, et see tehnoloogia on kõigile tootjatele kättesaadav, tuues näite, et kogu Xbox Game Studiosi sisekataloog optimeeritakse nutika tarne toetamiseks, sealhulgas kauaoodatud Halo Infinite. Laste poole pöördumine tähendab mängijate jaoks seda, et kui ostate toetatud mängu Xbox One versiooni ja otsustate seejärel osta Xbox Series X, värskendatakse seda automaatselt ilma lisakuludeta. Te ei pea isegi versiooni valima, kõik töötab automaatselt.

Üks kogukonnas esinevatest kahtlustest on see, kas süsteem ühildub ainult digitaalses vormingus ostetud mängudega. Microsoft selgitas, et toetatakse ka füüsilisi mängukettaid, ilmselt juhul, kui vastavad väljaandjad otsustavad tehnoloogia rakendada.

Nutika tarnetehnoloogia täpsemaks selgitamiseks pakub Microsoft praktilisi näiteid. Kujutage ette, et ostsite Gears 5 Xbox One’ist või nautisite mängude mängimist Xbox Game Pass teenuse raames. Kui ostate konsooli jõuludeks, on vaja ainult mängu Xboxi seeria X-st alla laadida, et saada uue sĂĽsteemi jaoks mängu optimeeritud versioon. Kujutage ette, et jõulude ajal hoiate kahte konsooli, X-seeriat elutoas ja Xbox One’i toas: peate ostma ainult ĂĽhe Halo Infinity versiooni, sest mäng tunneb ära, kui see on ĂĽhel ja teisel konsoolil, optimeerides seda vastavalt.

Veel ĂĽks nutika tarne sĂĽsteemi huvitav aspekt puudutab salvestusruumi ĂĽhilduvust (failid, mis registreerivad mängu edenemist). Kujutage ette, et hakkate mängima Cyberpunk 2077 septembris Xbox One’is ja jõulude ajal otsustate mängida X-sarja. Kui migreerite mänge uude konsooli, jätkake seiklust seal, kuhu jätsite.

Lisaks sisemiste stuudiote uute mängude ühilduvuse kinnitamisele on Microsoft kinnitanud ka pealkirjade vastavad versioonid, kui need on saadaval teenuses Xbox Game Pass. Mis puutub ülejäänud pealkirjadesse, siis välised kirjastajad võtavad selle otsuse vastu.