Xboxi avatarid lõpetavad relvade kasutamise alates jaanuarist

Igaüks, kellele meeldib Microsofti mängukonsoolidel agressiivsema pilguga näidata ja soovib oma avatari relvaga luua, peaks selle tegema selle aasta lõpuks. Jaanuaris käivitas Microsoft uue poliitika seoses relvade kasutamisega konsoolideturul.

Nukude Lanceri ja Hammerbursti aksessuaarid kadusid poest, võimaldades neil pakkuda igale kasutajaprofiilile isikupärastatud pilti ja välimust, selgub ettevõtte ametnike poolt Egiptuse veebisaidil esitatud teabest.

Sama ametnik ütles, et järgmise aasta jooksul kaovad kõik relvaga seotud esemed konsooli veebipoodidest vastavalt ettevõtte poliitikale, ja soovitas sõjalisemast stiilist huvitatud kasutajatel enne seda kuupäeva oste sooritada.

Igaüks, kes järgmise aasta alguses ühte mudelit kasutab, võib seda jätkata, kuid kinnitab ettevõttele. Microsofti otsus on kooskõlas teiste valdkonna otsustega kontrollida vägivaldsete piltide ja sisuga kokkupuudet.

Kuigi paljud pealkirjad viitavad sellele, et tööstuse head osad annavad jätkuvalt kõige drastilisemate ekspertide nõuandeid, analüüsides seda tüüpi sisu mõju neile, kes seda kasutavad, osutavad paljud uuringud halbadele tagajärgedele.

Aasta alguses Portugali külastanud Ameerika Ühendriikide teadlane Bruce D. Bartholow annab teada viimaste aastate uurimistöö tulemustest, mis kajastavad mängude ja mängude vaatlejate erinevaid mõjusid.

Selle uuringu tulemused näitavad, et mõju on kõige olulisem neile, kes hoiavad interaktiivseid kogemusi (nende jaoks, kes mängivad), ja näitavad, et vägivaldsete mängudega kokku puutuvad noored on ekraanivälise vägivalla suhtes pigem sallivad.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira