XGPS-i versioon 1.2 on välja antud portugali keeles! (uuendatud)

Lõpuks käivitatud Cydia kauaoodatud versioon 1.2 xGPS, rakendus, mis toob GPS-seadme kaudu esmakordselt iPhone’i vahelduva häälnavigatsiooni. Väljaandmise kuupäev oli määratud laupäevale, 7. kuupäevale, kuid arendaja eeldas seda kõike vigu juba eemaldatud ja otsustas varem käivitada.

xGPS on tõeline GPS-rakendus

Suur ĂĽllatus oli tõlkimine mitmesse keelde, sealhulgas brasiilia portugali keelde (paljastame väiksemad vead, näiteks “keel“, Jah?). ?

Vanad kaardid ei ĂĽhildu

Esimene asi, mida ta selle avamisel tegi, oli vanas versioonis alla laaditud kaartide kustutamine, hoiatades, et need ei ühildu. Võite allalaadimiseks valida kaardipiirkonna, et saaksite seda uurida võrguühenduseta ilma et peaksite olema Internetiga ühenduses (ta kasutab Google Mapsi). Valikuid tehakse kasutades multitouch iPhone, kahe sõrmega. Saate reguleerida kaardi suumi taset.

Kaardi valik

Valik toimub kahe sõrmega

See rakendus avaldab tõesti muljet sätete valikute arvuga, kuna see võib täpsust parandada. Põhiekraanil (puudutades väikest suurendusklaasi) kuvatakse 4 valikut: Valige asukoht, Juhised, Tagasi kodus (märgib teie koduasendi hõlpsaks tagasipöördumiseks, kui seda vajate) ja Marsruudi juhtimine. Tõesti üsna täielik.

Laadige kaart alla IPhone GPSi kasutamine

See töötab nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt, automaatselt reguleeritakse seadme kiirendusmõõturiga. Kuna programm kasutab palju GPS-i, kahjuks kahjustati selle funktsioone esimese põlvkonna iPhone’is või iPod touchis.

Hääljuhised Ta viib su koju, kus iganes sa ka pole

Nad loovad ka arvutite jaoks programme XGPS-i haldur, kaartide allalaadimiseks, haldamiseks ja WiFi kaudu otse iPhone’i saatmiseks. See on jaavas ja töötab Windowsis, Macis ja Linuxis.

XGPS-i haldur

Neile, kes seda ei tee jailbreak eemaldage oma seadmes oma näolt naeratus: Apple SDK piirangute tõttu on see rakendus saadaval ainult Cydia, allikate sõnul tasuta http://cydia.xwaves.net. See võib panna konservatiivsemaid inimesi oma telefonist loobumise ĂĽmber mõtlema …

Kahjuks pole me seda toimimises testinud (kuna meil pole praegu autot), kuid võite meile saata oma rakenduse muljeid ja isegi pilte. ?