Xiaomi Black Shark 3 saab ametlikuks 3. märtsil
BLOG

Xiaomi Black Shark 3 saab ametlikuks 3. märtsil

Xiaomi Black Shark 3 saab ametlikuks 3. märtsil

Xiaomi tütarettevõte Black Shark tõi 2018. aastal turule esimese nutitelefoni, mis on suunatud mängijatele vaatajatele, pärast kolme järjestikuse mudeli turule toomist, mis tarbijate tähelepanu köitis, kuna pakub täiustatud spetsifikatsioone ja atraktiivseid funktsioone neile, kellele meeldib tunde veeta mängude mängimisel .

Nüüd teame, et Black Shark käivitab peagi oma järgmise nutitelefonimängija: Black Shark 3. Weibo postituse kaudu paljastas Xiaomi tegevjuht Lei Jun, et see seade tehakse ametlikuks 3. märtsil.

Lisaks kannab Black Shark 3 esimesena ka uut logo, teatas hiljuti. Ettevõte kujundas ümber "S", mis neile, kes ei tea, tähistab kahte ujumishaid. Nüüd näeme, et logod on lihtsamad, jättes kõrvale väga tugeva rohelise neooni, mis oli varem vastu võetud, et panustada millegi lahedama peale.

    <li klass = "col-xs-6 col-sm-4 col-md-3" data-src = "https://www.oficinadanet.com.br//imagens/galeria/493/black-shark-new -logo.jpg "data-sub-html ="

    ">

    <li class = "col-xs-6 col-sm-4 col-md-3" data-src = "https://www.oficinadanet.com.br//imagens/galeria/493/black-shark-3 -launch.jpg "data-sub-html ="

    ">

Teave näitab, et järgmisel Xiaomi nutitelefonil on 5000 mAh aku, millel on enam kui 800 laadimistsüklit ja tugi kiirele 65W laadimisele, võimaldades teil aku "täielikult laadida" vaid 38 minutiga.

Samuti on oodata 2K eraldusvõimega ja 120 Hz värskendussagedusega AMOLED-ekraani ning Snapdragon 865 protsessorit koos 16 GB LPDDR5 muutmälu ja 256 GB või 512 GB UFS 3.0 salvestusruumiga. Tarkvaras peab Android 10 põhinev MIUI 11 olema tehases installitud. Xiaomi peab lisama ka topeltriba 5G toe.

Arvestades, et Black Shark kuulutas eelmisel kuul partneriks Tencentiga, on väga tõenäoline, et brändi uus nutitelefon pakub mängijatele suunatud eksklusiivseid funktsioone, jääb üle vaadata, milline neist saab.

Via kaudu

Toimetaja soovitus: