Xiaomi efekt: Redmi 2 põhjustab konkurentsi hinna langemist

Pole möödunud isegi 24 tundi sellest, kui Xiaomi käivitas Brasiilias Redmi 2 ja me oleme näinud muutust riigi mobiilsideturul: nutitelefonide hinnad hakkavad langema. Esiteks on veebipood Extra, mis reklaamib "super allahindlusi", siis tuleb ASUS-i küünarnukivaludega, kinnitades Mi välklambiga ja kui ma seda artiklit kirjutan, siis võib-olla on ettevalmistamisel veel üks pakkumine. Kas "Xiaomi efekt" on alanud?

Hugo Barra sõnul on Xiaomi "suuruselt 5. nutitelefonide tootja maailmas" ja see peegeldus tuleb kohe pärast Redmi 2 väljakuulutamist hinnaga 499,00 R $. Kummaline on see, et Miil on oma veebipood ja ta ei paku oma tooteid riiklikus jaemüügis, olgu siis füüsilistes või virtuaalsetes poodides, isegi Brasiilia e-kaubandus raputab pead.

Xiaomi on suuruselt 5. nutitelefonide tootja maailmas.

Esimene märge Xiaomi efekti kohta

Eile, Google'i otsingus otsides "Xiaomi Brasiilias", oli esimeseks tulemuseks veebipoe "Extra" reklaam, mis pakub Galaxy Gran Neo Plus sama hinnaga 499,00 R $. Kummaline on see, et täna seadet otsides on kõigi seadmepakkumiste hind 598,90 R $.

xiaomi google otsingExtra ei raiska aega ja on välja lasknud Samsungi seadme Redmi 2 hinnaga sama hinnaga, kui seade välja kuulutati. / Google otsing; ANDROIDPIT

Teine märge Xiaomi efekti kohta

Vähem ilmne ASUS, kes otsustas nimega mängida, kui selles riigis nimetati Xiaomi. Kampaania "Chega de Mi Mi Mi" käivitati kohe pärast teadaannet, et Redmi 2 saabub riiki hinnaga 499,00 R $. Selle reklaami odavaim mudel Zenfone 5, mis varem maksis ASUS-i e-poes 699,00 R $ ja on nüüd saadaval 489 rea- ja klapikaanena:

ASUS Xiaomi promoPakkumine algab järgmisel neljapäeval (02/07) ja kehtib kuni 1000 ühikut on otsas! / ASUS / Facebook

Parim osa sellest kõigest on see, mida te sellest saate, sest mida suurem on konkurents, seda suurem on võimalus saada mobiilne seade õiglasema hinnaga. Motorola tõestas seda Moto liini lansseerimisega 2013. aastal ja nüüd "Xiaomi Effect"!

Ja mis saab järgmine odavam tootja?

(tagToTranslate) Xiaomi efekt (t) soodushinnaga mobiiltelefon (t) Sony (t) LG (t) Apple (t) Xiaomi (t) Samsung (t) e-pood (t) e-kaubandus (t) osta MIUI Androidi nutitelefon