Xiaomi efekt: Redmi 2 põhjustab konkurentsihindade languse

Sellest pole isegi 24 tundi möödas, kui Xiaomi käivitas Redmi 2 Brasiilias ja oleme näinud muutust riigi mobiilsideturul: nutitelefonide hinnad hakkavad langema. Kõigepealt on veebipood Extra, mis reklaamib “super allahindlust”, seejärel tuleb ASUS-le valutava kĂĽĂĽnarnukiga Mi kinnitamine välkreklaamiga ja seda artiklit kirjutades on võib-olla mõni muu pakkumine juba ette valmistatud. Kas “Xiaomi efekt” on alanud?

Hugo Barra sõnul on Xiaomi „suuruselt viies nutitelefonitootja maailmas“ ja selle kajastus tekkis kohe pärast Redmi 2 väljakuulutamist hinnaga 499,00 R $. Kummaline on see, et Mi-l on oma veebipood ja ta ei paku oma tooteid riiklikus jaemüügis, olgu siis füüsilistes või virtuaalsetes poodides, isegi Brasiilias e-kaubandus raputab pead.

Xiaomi on maailmas suuruselt 5. nutitelefonitootja.

Esimene vihje Xiaomi efektist

Eile, otsides Google’i otsingus fraasi “Xiaomi Brasiilias”, oli esimene tulemus veebipoe “Extra” reklaam, mis pakkus Galaxy Gran Neo Plus’i sama hinnaga 499,00 dollarit. Veider on see, et tänapäevaseid seadmeid otsides on kõigi seadmete pakkumised juba 598,90 R $.

google xiaomi otsing

Extra ei raisanud aega ja oli seadme väljakuulutamise ajal juba Samsungi seadme välja andnud sama hinnaga kui Redmi 2. / © Google’i otsing; ANDROIDPIT

Xiaomi efekti teine ​​tähis

Vähem ilmselge ASUS, mis otsustas nimega mängida, kui Xiaomi riigis kutsuti. Kampaania “Chega de Mi Mi Mi” käivitati vähe aega pärast teadet, et Redmi 2 saabub riiki hinnaga 499,00 R $. Odavaim reklaammudel on Zenfone 5, mis maksis varem ASUS-i veebipoes 699,00 R $ ja mida saab nĂĽĂĽd osta 489 reaali ja klapiga:

ASUS xiaomi promo

Pakkumine algab järgmisel neljapäeval (07/02) ja jääb kehtima kuni 1000 ühiku varu saab otsa! / © ASUS / Facebook

Parim osa sellest on see, et võidate sellega, sest mida suurem on konkurents, seda suurem on võimalus saada mobiilseade õiglasema hinnaga. Motorola tõestas seda Moto liini turule toomisega 2013. aastal ja nüüd on käes Xiaomi efekti kord!

Mis on järgmine tootja madalama hinnaga?