Xiaomi elukaaslane Huami käivitas Amazfit Ares 19. mail

Xiaomi elukaaslane Huami käivitas Amazfit Ares 19. mail

Xiaomi Mi Band tootesarja valmistav ettevõte Huami kuulutab välja järgmise nutikella Amazfit Ares turuletuleku kuupäeva. Oma ametlikul lehel Weibo sotsiaalvõrgustikus paljastas ettevõte, et nutikellade esitlus toimub järgmisel teisipäeval 19. mail.

Lisaks toote väljalaskekuupäeva toomisele kuvab Huami ka nutikellade pilte eestpoolt. Sellel mudelil on lihtsam disain, silikoonist käevõrud ja värvilised kangad.

(Pilt: GSM / paljundamisareen)

Tootja paljastas ka, et sellel seadmel on 70 spordirežiimile pühendatud kasutusrežiimi. Selle abil saab kasutaja valida kaardistamise tüübi ja omada täpsemaid andmeid tehtud füüsilise tegevuse kohta.

Uudised

Holepunchi saab kasutada mahtuvuslike delfiinide majutamiseks

Toote riistvara pole veel avalikustatud, kuid tootja kinnitab, et Amazfit Aresel on professionaalne Firstbeadi jälgimine ja ta suudab mõõta maksimaalset hapniku mahtu VO2 Max. Ka Huami tegevjuht Huang Wang paljastas, et toodet müüakse vähemalt kahes värvitoonis: must ja roheline.

Kuigi meil pole Amazfit Ares nutikella kohta rohkem uudiseid, vaadake Mi Band 5-st väidetavalt lekkinud pilte. Aprillis eitas Huami kuulujutte, et käevõru pole toodetud, ja kinnitas, et toode tuuakse turule Xiaomi poolt 2020. aastal. Toote saabumise kuupäeva pole aga kaks ettevõtet veel avaldanud.

Via: Gizmochina, GSM Arena. (TagsToTranslate) huami (t) xiaomi (t) huami ares (t) mobiil (t) kantav (t) nutikell (t) nutikellad (t) huami areenid käivitavad (t) huami ares preco (t) omadused iss huami (t) Huami Ares spetsifikatsioonid (T) Ares (t) Huami Ares nutikell