contador gratis Saltar al contenido

Xiaomi esitleb e-raamatu lugejat 20. novembril

Xiaomi esitleb e-raamatu lugejat 20. novembril

Xiaomi esitleb uut digitaalset raamatulugejat 20. novembril, teavet jagab ettevõte ise sotsiaalse võrgustiku Weibo kaudu ja avaldab Mijia konto kaudu – alambränd, millel on mitu nutikat toodet, mis on mõeldud peamiselt kodudeks. Sarnaselt teistele hiinlaste välja kuulutatud toodetele järgivad uued digitaalsed lugejad (e-lugerid) rahvahulga rahastamise mudelit (ĂĽhisrahastus), nagu nägime ettevõtted hiljuti oma elektrimootorratastega.

Kahjuks salvestatakse selle toote põhiteave väljakuulutamise päeval, seetõttu on peamised näpunäited, mida me ülaltoodud pildil edastame. Üksikasjad selle kohta, mida kuvatakse seadme paremas ülanurgas nuppudena. Pildil on kaks inimest rongis mägede ja taimestikuga ümbritsetud piirkonnas.

Uute nutitelefonide jaoks on saadaval stabiilne MIUI 11 versioon; Vaadake, kuidas installida

Seade saabus konkureerima Amazoni seadmetega, mis vastutavad praegu e-poe kaudu e-raamatute müümise eest. Neile, kes soovivad Xiaomi digilugejate kohta rohkem teada saada, peate ootama järgmise kolmapäevani, mil tootel peavad olema peamised tehnilised andmed ja ka selgitus, kuidas seda osta. Varem tõi ettevõte turule sarnase kirjutamisfunktsioone sisaldava seadme Xiaomi Moaan W7. Selle vidina disain on väga sarnane ja sellel on erinevad funktsioonid, mis vajavad 2 GB muutmälu ja 32 GB salvestusruumi.

Suure toote mitmekesistamisega jõudis Xiaomi sel aastal Brasiiliasse ja teatas hiljuti, et avab uue poe 23. novembril Norte kaubanduskeskuses (SP), koostöös DL Distribuidoraga oma uuema füüsilise ruumi, õppige lähemalt saidil uudised.

Via: Gizmochina. (TagsToTranslate) vidin (t) xiaomi (t) Hiina (t) lugeja (t) mobiiltelefonid (t) e-raamatud (t) amazon (t) mizon (t) mi (t) mijia