Xiaomi kinnitab Mi Band 4 turuletulekut 11. juuniks!

Xiaomi kinnitab Mi Band 4 turuletulekut 11. juuniks!

A Xiaomi Mi Band 4 juba on väljalaskekuupäev määratud. Ettevõtte uus kleit saab saabus Hiina turule 11. juunil Eeldatakse, et see saabub Indiasse varsti pärast seda. Ettevõtte uus kleit peab saabuma kolmes valikus, on oodata versioon koos NFC-ga (Near Field Communication) ja muid, ilma et oleks ehk tarbijatele odavamaid versioone pakkuda, kolmandat mudelit ei ole avalikustatud. Lisaks kannab tootja värviline ekraan selle värskenduse jaoks.

Reklaamibännerid ei sisalda käevõrude kohta palju teavet, kuid teevad sellest kantava ekraaniga ühe suure uudise, ekraan on värviline, ekraanil on värvilised ringid. Järgmine Xiaomi nutiriba on palju spekulatsioone ja lekkeid pakkuv, mis näitab, milline see välja näeb. Et näha, mida me Mi Band 4-lt ootame, vaadake allolevat videot:

Ehkki Xiaomi pole seda kinnitanud, on seda oodata Ekraan on umbes 0,78 tolli, sarnane eelmisele versioonile, Mi Band 3. Veel üks kuulujutt aku uue versiooni kohta kasvas 135mAh, mis varem oli 110mAh, vihjas Xiaomi ise, et kasutataval seadmel oleks eelmise versiooniga võrreldes pikem aku, kuid ei öelnud täpselt, kuidas. Ehkki see on pikem, on tõenäoliselt kestus sama, mis eelmisel versioonil, sest värviline ekraan peab rohkem energiat tarbima.

AnalĂĽĂĽs

Vestvel on endiselt parim kui turule sisenemise võimalus (portugali keelde tõlgituna)

Käevõru ühenduvuse jaoks on peamine rõhk uute standardite toetamine Bluetooth 5.0 vähese energiatarbega. Veel üks aspekt, mida Xiaomi mainis, on hind, ettevõtte sõnul austab ja järgige riigi hindu. Seetõttu on mõistlik kuulujutt, et ilma NFCta versioon, et vähendada toote kulusid, on mõistlik. Samuti teatas ettevõte, et Mi Bandi stardisündmusel nad käivitatakse kolm uut toodet, aga ära ütle, kumb neist saab.

Stardist tehakse otseülekanne järgmise teisipäeva 11. juunil. See toode on turuleviimise kuupäeval saadaval ainult Hiinasse ja loodetavasti saab järgmine turg India ja siis hakatakse seda turustama teistesse maailma paikadesse, mis toimub juuni lõpus ja juuli alguses.

Mi Band 3 täieliku analüüsi ja meie mulje kantavate toodete kohta vaadake allolevat analüüsi.

Via: DroidShout, Arena GSM Allikas: Weibo. (TagsToTranslate) xiaomi (t) mi bänd 4 (t) xiaomi mi bänd 4 (t) kantavad käepaelad (t) käepaelad (t) värviline ekraan (t) mi bänd 4 (t) käivitas väljaandmise mi mi 4 (t) ) kantav (t) mobiilne (t) nutiriba (t) tech (t) tehnoloogia