Xiaomi kinnitas 100W Super Charge Turbo laadija, mis laadib 100% 17 minutiga

Xiaomi kinnitas 100W Super Charge Turbo laadija, mis laadib 100% 17 minutiga

Xiaomi üks asutajatest Lin Bin kinnitas Weibo vahendusel, et ettevõte on arenenud 100 W ülikiire laadija, Helistati Superkuluga turbo. Uus tehnoloogia tagab aku 4000mAh laaditakse vahemikus 0 kuni 100% kuni 17 minutit, ületada peamist konkurenti, Super VOOC Oppo, peaaegu 50%.

Artikkel /

Tehnoloogia saab nutitelefone mõne minutiga laadida

Üks suur nutitelefonide probleem on aku lühike tööiga, sõltuvalt seadme mahust ja ekraanist, millest paljud ei suuda laadimispäeva ilma laadimata vastu pidada. Kiire laadimine on üks alternatiiv selle probleemi lahendamiseks, sõltuvalt ettevõttest ja nutitelefonide eelarvest, laadimismaht muutub.

Kuni mudel pakub Oppo Super VOOC turul parimaid võimalusi, hoiab see aku ümber 3300mAh laaditakse 0 kuni 100% kuni 35 minutit, kuid ühildub ainult ettevõtte enda seadmetega.

Xiaomi test näitas seda SuperVOOC OPPO laadimine 0–65% 3700mAh seade, samal ajal Xiaomi Super Charge Turbo jõuab 100% -ni 4000mAh nutitelefonist. Testist Weibo pakutud video vaatamiseks klõpsake siin.

Uudised ilmusid samal päeval, kui ettevõte käivitas teaseri Mi Mix 4, nii et spekulatsioonid näitavad, et koos selle nutitelefoniga käivitatakse laadija – midagi, mida ettevõte pole kinnitanud. Veel ĂĽks huvitav tegur on Super Charge Turbo kättesaadavus ĂĽhilduvusega teiste tootjate nutitelefonidega.

Via: gizmochina Allikas: Weibo Xiaomi. [TagsToTranslate] xiaomi