Xiaomi kuulutab välja Mi AirDots 2 SE, mis on AirDots 2s odavam versioon

Xiaomi kuulutab välja Mi AirDots 2 SE, mis on AirDots 2s odavam versioon

Xiaomi on teatanud Mi AirDots 2s juhtmeta peakomplekti odavama versiooni – Mi AirDots 2 SE – turuletoomisest. Tema juba Hiinas 169 jĂĽaani eest mĂĽĂĽdud (umbes 23 dollarit) ja on saadaval alates 19. maist.

Uudised

Hiina traadita kõrvaklappide uus versioon meenutab endiselt AirPodsi

Peamine erinevus Mi AirDots 2-st võrreldes on see, et uus AirDots 2 SE ei toeta kõrglahutusega LHDC-koodekeid. Toetab isegi AAC-i. Nutitelefoniga ühenduse loomiseks kasutatakse Bluetooth 5.0 tuge, signaalid edastatakse samaaegselt igasse kõrvaklappi ja saadakse stabiilsemat ühendust.

Mi AirDots 2 SE moodustavate kõrvaklappide kaal on 4,7 grammi ja aku piisab viieks tunniseks kasutamiseks. See ümbris kaalub 48 grammi ja pakub täiendavat 20 tundi autonoomiat ning seda saab C-tüüpi USB-kaabli abil täita vaid ühe tunniga. Juhtmeta laadimist ei toetata.

Xiaomi Mi AirDots 2 SE-l on puutetundlikud juhtnupud ja see suudab tuvastada ka seda, millal kasutajad kõrvaklappe võtavad – see põhjustab aku katkestamatu katkematu muusika taasesituse. Kui kasutaja kõrvaklapid uuesti aktiveerib, jätkub taasesitus.

Xiaomi kuulutab välja Mi AirDots 2 SE, mis on AirDots 2s odavam versioon

Integreerimine Xiaomi nutitelefonidega võimaldab kasutajatel näha iga peakomplekti ja korpuse aku taset. Ka kohvri esmakordsel avamisel tuvastab ja sidub telefon selle kiiresti.

Xiaomi Mi AirDots 2 SE toetab sama mĂĽrasummutamise tehnoloogiat nagu Xiaomi AirDots 2s, mis kasutab selleks mikrofoni. Aktiivset mĂĽrasummutust ei toetata.

Jätkub pärast reklaamimist

Allikas: GSMArena. (TagsToTranslate) xiaomi mi airdots 2 se (t) mi airdots 2 se (t) xiaomi airdots 2s (t) mi airdots 2s (t) xiaomi (t) xiaomi headset (t) xiaomi wireless peakomplekt (t) xiaomi bluetooth kõrvaklapid (t) ) Xiaomi Mi Airdots Hind 2 Se (T) Mi Airdots Hind 2 Se (T) Juhtmeta peakomplekt (T) Bluetooth-peakomplekt