Xiaomi lana printer, mis loob pilte liitreaalsuseks

Xiaomi lana printer, mis loob pilte liitreaalsuseks

Uuendusena on enamikul Xiaomitel mitmesuguseid seadmeid – vaatamata nutitelefonide kuulsusele – lansseerib ettevõte iga kuu kõige mitmekesisemaid tooteid. Viimane uudsus on printer, mis toodab pilte, mida saab nutitelefoni abil vaadata liitreaalsuses. TrĂĽkkimisel saab saadud koodi mobiiltelefon lugeda, et prinditud pilte liigutada 3–60 sekundiga.

Xiaomi registreeris nutitelefoni patendi, mille ekraani saab laiendada

See printer töötab ühisrahastuga saidil, mida Xiaomi, YouPini fännid juba teavad, ja seadme nime Jiyin Gramophone fotoprinter, kompaktne, mõõtmetega 20,5 x 12,4 x 8,5 cm ja kaalu ainult 1,4 kg. Siiani on see Hiinas saadaval ainult 699 jüaani (~ R 411 dollarit) eest ja Xiaomi andmetel suudab see toota kuni 40 fotot 300 dpi-ga.

Toote kvaliteedi tagamiseks väidab Xiaomi, et kasutab erinevaid kihte, mille tuhmumine on tõestatud – see on väga tavaline efekt fotodel traditsioonilisel paberil. Samuti tõotab see takistada oksĂĽdeerumist ja sõrmejälgi – kõik see hõlbustab lisaks säilitamisele ka käitlemist.

Kuigi see pole suur revolutsioon, on see siiski lahe idee, millel on väga uuenduslikud mõjud.

Erinevate toodete turule toomise ajal jätkab Xiaomi investeerimist nutitelefonide sektorisse, tuues uudiseid ka mobiiltelefonidesse. Täna maailma suuruselt neljas tootja registreeris hiljuti laiendatava ekraaniga nutitelefoni patendi, mida saab 100% suurendada. Uudsus saabub mõni kuu pärast ruumilise ekraaniga nutitelefoni Xiaomi Mi Mix Alpha esitlust, millel on ka 108MP kaamera ja Snapdragon 855 Plus.

Allikas: YouPin. (TagToTranslate) vidina (t) printer (t) xiaomi (t) mi (t) Hiina (t) tehnoloogia (t) liitreaalsus (t) ĂĽhisrahastus (t) youpin (t) nutitelefon