Xiaomi Lana röövis Raudmehe filmist Avengers: Ultimaatum 286 dollari eest

Xiaomi Lana röövis Raudmehe filmist Avengers: Ultimaatum 286 dollari eest

A Xiaomi käivitage miniatuurne versioon Raudmees Mark 50 soomusega – tuntud ka kui Bleeding Edge -, mida kangelane kannab oma viimases Marveli filmis, Vastus: Endgame. Minirrob on täisautomaatne ja seda saab juhtida mõlemaga ĂĽhilduvate rakenduste abil Android nagu koos iOS.

Kasutajad saavad kasutada intuitiivseid programmeerimisplokke, et saata minirob täitma rea ​​toiminguid, mis hõlmavad liikumist, poseerimist justkui tulistavaid kiirte tulistamist ja maski tõstmise oskust. See on üks kangelaste ikoonilisemaid kangelasi. Kuid selle asemel, et Tony Starki nukunäole ilmuda, selgus, et see on väike LED-ekraan.

Standardseid nägusid saab kasutaja piltidega asendada. seda Robot Raudmees MK50 juba on kaasas mitu automaatselt salvestatud fraasi, kuid ostja saab maski tõstmise või muude toimingute korral ka ise kõnelemise salvestada.

Uudised

Roboteid saab kohandada programmeerimiskeelt kasutades: Python eScratch

Minirrob saadab mängu ka laiendatud reaalsuses mängitavat rakendust, mis on praegu poes saadaval TenCent, alates selle käivitamisest viidi läbi Hiinas.

Roboti Iron Man MK50 teine ​​huvitav omadus on see, et selle jalgadel on infrapunasensor, mis tuvastab pinna, kus robot kõnnib. Kui väike Tony Stark mõistab, et jõuab limiidini, astub ta turvameetmena automaatselt üles ja astub paar sammu üksi.

Selle väikese mänguasja / roboti kogukaal on 1,2 kg ja sellel on sisemine aku, mida saab USB kaudu laadida. Xiaomi lubab umbes 1,5 tundi autonoomiat. Raud MK50 robot, tootja UBtech ja käivitati Hiinas 1965 jüaani eest, mis annab enam-vähem 286 dollarit jooksevhindades ekvivalentselt 1 105 R $. Vaadake nüüd turgu, kus ettevõte kavatseb toodet levitada, sest kui see sõltub Marveli kangelaste populaarsusest, on võimalik müüa väikeroboteid kogu maailmas.

Allikas: GizmoChina. [TagsToTranslate] xiaomi