Xiaomi Mi Band 5 on tulekul! Nutikad käepaelad võidavad sertifikaadi

Xiaomi Mi Band 5 on tulekul! Nutikad käepaelad võidavad sertifikaadi

Xiaomi Mi Band 5 on Taiwani riikliku kommunikatsioonikomisjoni (NCC) poolt sertifitseeritud – nutikas käevõru, mis ilmub organisatsiooni väljaannetes mudeli numbriga XMSH10HM ja mida ei märka nende kinnitust ootavad isikud. Seerianumbri tulekuga sait Xiaomishka looge tabel, mis aitab mõista toote nummerdamist võrreldes eelmise versiooni seerianumbriga, kontrollige allpool.

Ăśks lekke kohaselt selle versiooni suurimaid erinevusi on see, et käepael on suurema ekraaniga, 0,95 – 0,95, sellel on 1,2 tolli, ĂĽsna suur hĂĽpe ja see võib teie välimust esile tuua. Väärib märkimist, et Mi Bandi valmistamise eest vastutav kaubamärk CEO Huami garanteerib, et käevõru on väljatöötamisel.

Siiani pole meil toote ametlikku pilti, kuid ringlevas lekkiv pilt näitab, et see saab olema Mi Band 5. Kui see on tõsi, tuleb see värvilise ekraaniga ja säilitab ringi kuju nagu eelmine mudel.

Lisaks Xiaomi Mi Band 5-le sertifitseeriti hiljuti veel üks brändi käevõru, see käevõru ilmus seerianumbriga HMSH01GE ja registreeriti Mi Band 4C-na, sama mis Redmi Bandil.

Põhineb Gizmochina, see tähendab, et Redmi Band tuuakse turule mitmel turul, näiteks Mi Band 4C.

Redmi K30 5G Racing Edition on esimene mobiiltelefon, mis on varustatud Snapdragon 768G-ga

Kõik näitab, et India turg aktsepteerib tooteid nimega Mi Band 4C, mida oodatakse 1,08-tollise OLED-ekraaniga, patareisid kestusega kuni 14 päeva, pulsisensureid, veekindlust kuni 5 sularahaautomaati.