Xiaomi Mi Mix Alpha esitletakse uuendusliku disaini ja 108MP kaameraga

Lõpuks esitletakse Xiaomi Mi Mix Alpha, mis paljastab selle suurepärase disaini, nagu lubas tegevjuht Lei Jun. Sellel seadmel on ekraan, mis ümbritseb teie keha tahapoole, jättes ainult kolm kaamerakomplekti moodustatud read. Lisaks täiesti erinevale kujundusele, mida me teistel nutitelefonidel nägime, debüteerib see koostöös Samsungiga, ISOCELL Bright HMX-ga tehtud anduri, mis suudab esitada fotosid kuni 108 MP abil.

Mobiiliekraanil on põhiteave seadme kohta, näiteks ühenduvus, aku, äratuskell, bluetooth jne. Sellel on kolm kaamerakomplekti, 108MP peamine f / 1,69 avaga, teine ​​lainurgaga 20MP f / 2,2 avaga ja kolmas telefonifotograafia jaoks f / 2 avaga. Piltidega maksimaalse eraldusvõimega 12032 x 9024 näitab Xiaomi, et see on võimalik uue anduriga üle 8K pildistamiseks.

Nagu eespool mainitud, kannab see rida kvaliteetseid materjale, sealhulgas titaan. Kaamera kaitseks on see koos sefiirklaasiga, vältides kriimustusi ja muid füüsilise šoki probleeme.

Uuenduslike ekraanide osas kommenteeris ettevõte ka seda, et nutitelefonide ekraani kasutusaste on seadme eest ja tagant vaadates 180,6%. Nimi, mis on valitud innovatsiooni "ruumilise ekraani" või "ruumilise ekraani" tähistamiseks. Telefoni alumine ja ülemine osa jätab paksuseks vaid 2,15 mm.

Uus disain ja võimas fotoandur on kaasas uusima tehnoloogiaga 5G. See oli varustatud uusima ühendusmudeliga, pakkudes tuge Qualcommilt. Lisaks pakub see parimat Snapdragon 855 Plus protsessorit, millel on 12 GB muutmälu ja 512 GB salvestusruumi.

4050mAh aku toetab 40W kiiret laadimist. Nii paljude võimsate funktsioonide abil on huvitav analüüsida, kui palju seade autonoomsust pakub. Lisaks kuulutati välja ka Xiaomi Mi 9 Pro.

Reklaamitud hind on umbes 2800 USA dollarit (~ R 6,650 dollarit), mis on kõrgem kui Huawei ja Samsungi flippleeritav lansseerimine.

Via: GSM Arena, Gizmochina, XDA arendajad. (TagsToTranslate) xiaomi (t) mi (t) rakuline (t) segatud mi (t) alfa segu mi (t) rakk (t) uuendus (t) Hiina (t) samsung