Xiaomi muudab Hiinas koroonaviiruse tõttu toodete saadetisi E-kaubandus

Xiaomi muudab Hiinas koroonaviiruse tõttu toodete saadetisi E-kaubandus

Xiaomi teatas möödunud neljapäeval (5), et nad võtavad Mi poest ostetud toodete jaoks uue saatmisvormi. Hiinas esineva koroonaviiruse puhangu tõttu saadetakse kaubad inimestevahelise kontaktita. Selle sammu abil loodab ettevõte aidata epideemia arengut riigis aeglustada.

LUGEGE: Xiaomi veebisait "kukutas" Coronavruse maskide suure nõudluse tõttu

Xiaomi ütles oma avalduses, et uus teenus on kooskõlas kohalike omavalitsuste jõupingutustega nakkuse leviku tõkestamiseks ja nakkuse hoidmiseks. Selle artikli avaldamise seisuga oli Hiinas 31 211 kinnitatud juhtumit ja 637 surma koronaviiruse tõttu.

Xiaomi: teadke logo tõelist tähendust ja veel 4 uudishimu

Xiaomi: teadke logo tõelist tähendust ja veel 4 uudishimu

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Xiaomi välja kuulutatud uus saatmismudel sobib tarbijatele, kes vajavad endiselt ettevõtte teenuseid, kuid on mures nakkuste leviku pärast. Kontaktivaba kontakti lepingust huvitatud kasutajad peavad maksma 99 jüaani (umbes 61 dollarit, otseses konverteerimises). Transport on saadaval igal nädalapäeval 12 tunni jooksul ja seda võib mõnel juhul pakkuda tasuta.

See pole esimene kord, kui Xiaomi koroonaviiruse puhangu tõttu meetmeid võtab. Töötajate ja klientide saastumise vältimiseks on ettevõte sulgenud kõik oma füüsilised kauplused Hiinas ja plaanib tühistada mobiiltelefonide Mi 10 käivitamise üritus, mis on kavandatud 11. veebruariks.

Coronavrus: Xiaomi muutis Hiinas toimunud puhangu tõttu toodete saadetiste vormi Foto: Divulgao / Xinhua / Bei HeCoronavrus: Xiaomi muutis Hiinas toimunud puhangu tõttu toodete saadetiste vormi Foto: Divulgao / Xinhua / Bei He

Coronavrus: Xiaomi muutis Hiinas toimunud puhangu tõttu toodete saadetiste vormi Foto: Divulgao / Xinhua / Bei He

Lisaks annetas Aasia hiiglane karantiinipiirkonna jaoks 30000 jüaani (umbes 182 000 R $ otseses konverteerimises) N95-maskide, meditsiinimaskide ja termomeetritega partiidena. Xiaomi tegi Youpini veebipoes ka kirurgiliste maskide reklaamimist, kuid nõudlus oli nii suur, et sait läks alla.