Xiaomi tegevjuht tabati iPhone’i ja brändifännide ĂĽlestõusu kasutamisest

Mõned kuulsused on Android-nutitelefonide Twitteris reklaamimise ajal “vahele jäänud”, kasutades tegelikult iPhone’e. Kuidas on võimalik midagi sellist väita? Mõni suhtlusvõrgustike jaoks loodud rakendus näitab seadmeid, mida säutsude avaldamiseks kasutatakse. LĂĽhidalt: oleksite justkui Pespi plakatiehitaja, kuid kodus on teie kĂĽlmkapp Coca-Colat täis. ?

Sel nädalal on seda igaüks, kes end sarnasesse olukorda seab Lei juuni, Tegevjuht Hiinast Xiaomi. Hiina sotsiaalvõrgustiku Weibo postituses andis tegevjuht oma jälgijatele raamatunõu. Siiani pole palju, sest väljaanne pärineb Mi 10 Pro seadmest.

Ăśks Juni jälgijatest kommenteeris seda postitust ja ta vastas hiljem. See oleks olnud regulaarne vestlus Internetis, kui poleks olnud hoiatust, et Juni vastus tuleb iPhone’ilt.

Xiaomi tegevjuht Lei Jun kasutab iPhone'i

Pärast seda viga loomulikult väljaanne kustutati. Kuid kui olete juba mõnda aega Internetis surfanud ja tehnikasisu tarbinud, peaksite teadma, et kui Xiaomi fännid teevad ĂĽhte asja, siis on neil hambaid hoida. Nii ei pääsenud isegi ettevõtte tegevjuht mõne inimese vihast – juuni on ju Xiaomi ĂĽks peamisi nägusid / eestkõnelejaid.

Jiutang (ka tootja juht) otsustas seista tegevjuhi eest ja ĂĽtles, et selline tava on ĂĽsna tavaline, öeldes, et konkurentide (Apple, Samsung jne) toodete kasutamine on normaalne. Tegelikult jätkab ta, et kui on mõni ettevõte, kes ei kasuta konkurendi toodet, on see “ebapädev, silmakirjalik või reaalsusest eraldatud”.

Mõistan seda põhjust suurepäraselt ja ma ei kahtle, et Cupertino laboris on uuritavaid seadmeid mitmetelt Apple’i konkurentidelt. Sellepärast näeme Tim Cooki kasutamas Xiaomi või Samsungi seadmeid … kujutage ette, kuidas tarbijad ja meedia ĂĽldiselt reageerivad. ?

Tecnoblogi kaudu