Xiaomi tõi Mi 10 ja Mi 10 Pro turule Euroopas. Samuti on olemas 5G-ga Lite versioon 349 euro eest

Esimesena võeti kasutusele Mi 10 ja Mi 10 Pro, mis lasti turule veebruaris Hiinas. Ettevõte tõi esile võime filmida 8K-ga videot oluliste funktsioonidega. Kinoportreemsema keskkonna jaoks tutvustatakse videoportreede süsteemi. Samuti Focus Color süsteem, et esile tõsta objekte eredates värvides, kuid esile tõsta mustvalget tausta. ShootSteady stabiliseerimissüsteem võimaldab teil videoid salvestada ilma pildi värisemiseta. Pro-režiim annab kasutajatele täieliku juhtimise, et nad saaksid videot enne võrguühenduseta muutmist kiiresti muuta, olgu siis hägusus või liikumise peatamine. Need on vaid mõned maiused uuest sarjast.

Käivitamisel saavutas kaamera videopunkti DXoMark 104 punktiga ja fotograafiaga 124 punkti. Sellel on neli kaamerat, peamine objektiiv on 108 MP lainurk, mis toob esile maastiku detailid. Öeldakse, et see kaamera sobib ideaalselt grupipiltide jaoks, koos moonutuste korrigeerimisega, kui keegi kaadris liigub. Tehisintellekt aitab pilte kokku panna, kui neid pildistatakse vähese valguse tingimustes ja öösel. AI 2.0 algoritm võimaldab mõningaid pildiparandusi. Ta rääkis ka oma suumivõimest, võimaldades 2x optilist, 10X hübriid- ja 50X digitaalset lähenemist, mis näivad olevat võimelised täitma seda, mida Huawei ja Samsung on paberil oma tippu pakkunud, kuid praktikas on Xiaomi veendunud. Sellel on ka 20 MP ülilainurk.

Xiaomi panustab ka pisiasjadele, lisades 2 MP makrokaamera koos riistvarasensori Flicker abil, see tähendab ekraani värskendussageduse tuvastamiseks ja selgete fotode saamiseks, kui seda on vaja sõprade või kolleegidega jagada. . Komplektis on ka kaks telefoto kaamerat, üks 8 MP, teine ​​12 MP.

Heli osas lubab see nutitelefon kahte kvaliteetset kõlarit, millel on tõeline stereoefekt, hääljuhtimisega vasakult paremale, ideaalne videomängude jaoks, eriti märulimängude jaoks, kui see on vajalik vaenlaste avastamiseks. Sümmeetrilise paigutuse eesmärk on tagada parem truudus.

Mi 10 esikülge vaadates tõi tootja sisse kaamera, millel on augud klaasis endas, vasakus ülanurgas. 6,67-tollisel FHD + AMOLED-ekraanil on 5 000 000: 1 kontrastsus, True Depth-tehnoloogia suurendab värvide heledust. See tagab pildi värskendussageduse 90 Hz juures ja puutesageduse 180 Hz juures. See uus nutitelefon pakub veelgi paremat haptilist kogemust tänu sisemuses olevale uuele mootorile. Selle heleduse seade on ka 1120 nitti.

Nagu teada, on sellel nutitelefonil Qualcommi uus Snapdragon 865 protsessor, millel on 8 GB LPDDR RAM-i ja 256 GB sisemälu. Samuti toetab nutitelefon seadmete vahelise ühenduse parandamiseks nende nutitelefonis debüteeritud Wi-Fi 6-d. Ja kompenseerimiseks tutvustas ettevõte nutikodude arendamiseks WiFi-ruuterit Mi AIoT Router AX3600, mille hind oli 119,99 eurot.

Viidates kodus töötamise vajadusele, näitasid tootjad koroonaviiruse isoleerimise tõttu, et Mi 10-l on kaabli kaudu kiire 50W laadimine, mis suudab kogu nutitelefoni võimsust laadida 45 minutiga. Samuti toetab see 30 W traadita laadimist, mille täielik laadimisvõimsus on 65 minutit. Süsteem toetab ka vastupidist laadimist, mis võimaldab teil laadida nutitelefoni või muud seadet. Sellel on 65W laadija, mida saab kasutada kaubamärgiga nutitelefonide ja sülearvutite jaoks. Nutitelefoni aku on normaalversiooni jaoks 4780 mAh ja Pro-versiooni jaoks 4500. Ettevõte selgitab, et tippmudeli kiiruse suurendamiseks peab see vähendama aku suurust, põhjendades sellega madalama mudeli suuremat mahtu.

Varustus jõuab turule neljas värvitoonis: Solistice Grey, Alpine White, Coral Green ja Twilight Grey nii Mi 10 kui Mi 10 mudelite jaoks. Hinna eest algab Mi 10 799 eurost ja Pro versioon 999 eurost. 5G toega tipptasemel mudeli ambitsioonikas hinnasilt. Portugal ei kuulu esimese mudeli saanud Euroopa riikide hulka, saabudes aprillis Hispaaniasse, Itaaliasse, Prantsusmaale ja Saksamaale.

Puudub ainult Lite versiooni avalikustamine, veelgi ligipääsetavam variant, ka 5G-ühenduse toega. Nutitelefoni saab kolmes värvitoonis: roheline, valge ja hall. Sellel on 48 MP neljakaamera ja 16 MP esikaamera. Kuid selle nutitelefoni peamine saladus peab olema taskukohane: 349 eurot 5G nutitelefoni eest. See jõuab turule mais.

Lõpuks esitleb Xiaomi uut 4K telerit, 65-tollist Mi TV 4S. Teleritel on otsene juurdepääs Google Play poele ja muudele teenustele, samuti Chromecastile. Sellel on 3 HDMI ja 3 USB-d. Jõudnud turule alates 549 eurost. Teine üllatus on Mi Air Purifier 3H puhastusvahend õietolmu eemaldamiseks ja tänu HEPA filtrile võimeline eemaldama 99,97% soovimatust tolmust. Jõudnud turule 179 euro eest. Ettevõte esitab aga kõigi eespool nimetatud toodetega komplekti ja sisaldab endiselt nutilampi hinnaga 699 eurot (televiisor, puhastusvahend ja ruuter). Müügil on ka uus Mi Tru juhtmeta kõrvaklappide süsteem hinnaga 79,99 €.