Xiaomi tõi turule kolm Redmi Note 9 liini mudelit. Samuti ilmutati Mi Note 10 Lite

Xiaomi toob Redmi Note 9 liinilt turule uue nutitelefonide perekonna, mis COVID-19 isoleerimise tõttu viiakse läbi veebis alates kella 13.00. Kuid mõned Redmi Note 9S-i üksikasjad on hästi teada, Hiina nutitelefoni kümnendat aastapäeva tähistav nutitelefoni spetsiaalne ja piiratud väljaanne (MFF). Sellel mudelil on kogu maailmas levitatud 2020 ühikut.

Sellel nutitelefonil on neli tagakaamerat, mida juhib 48 MP sensor, 8 MP ĂĽlilainurk, 2 MP makro ja 2 MP sĂĽgavus. Sellel on ka 16 MP esikaamera, aukude formaadis.

tek xiaomi Redmi Note 9S “data-title =” tek xiaomi Redmi Note 9S – Xiaomi toob turule kolm Redmi Note 9 liini mudelit. Selgus ka Mi Note 10 Lite – SAPO Tech “> tech xiaomi Redmi märkus 9S

Sellel nutitelefonil on 6,67-tolline Full HD + eraldusvõimega IPS LCD-ekraan, mida kaitseb Corning Gorilla Glass 5. Selle ekraanil pole mitte biomeetrilist sõrmejäljelugeja, vaid seadme poolel. Toas on Snapdragon 720G protsessor, mis ilmus kahes versioonis, üks 4/64 RAM-i ja sisemäluga ning teine ​​6/128 GB, mida saab laiendada microSD-kaardi kaudu.

Hiina tootja on esile tõstnud ka oma 5020 mAh aku, mille kiire laadimise tugi on 18 W. Sellel on ka kõrvaklappide helisisend 3,5 mm pistiku ja USB-C ühenduse kaudu.

tek xiaomi Redmi Note 9S “data-title =” tek xiaomi Redmi Note 9S – Xiaomi toob turule kolm Redmi Note 9 liini mudelit. Selgus ka Mi Note 10 Lite – SAPO Tech “> tech xiaomi Redmi märkus 9S

Esitatakse Redmi Note 9 Pro, kahevärviline mudel, millel on sĂĽmmeetriline kujundus kahes värvitoonis, läikivate toonidega ĂĽlaosas ja tekstuuriga alt. Seda on kolmes värvitoonis – troopiline roheline, liustikuvalge ja tähtedevaheline hall. Sellel on 6,67-tolline ekraan, kaamera jaoks on väike auk, millel on TUV-ekraani sertifikaat, mis tagab, et see on silmale sõbralikum. Nutitelefon on kaitstud nii eest kui ka tagant Gorilla Glass 5 abil. Seadme kĂĽljele asetatud toitenupul on ka sõrmejäljeandur.

Redmi Note 9 Pro-l on neli kaamerat, 64 MP põhilääts, 8 MP ülilainurk koos 119º, 5 MP makro ja 2 MP sügavusanduriga. Nutitelefon võimaldab teil professionaalsema puute saamiseks pilte RAW-vormingus salvestada. Video salvestamisel on süsteemil võimalus sujuvalt suumida, samuti saab reguleerida säritust ja käsitsi teravustamist. Kasutajad saavad videoid salvestada ka 4K-eraldusvõimega. Kaameral on ka kuus võimalust kaleidoskoobi efektide jaoks, et kõige loovamad kasutajad saaksid pilte salvestada erinevates mustrites. Esikaameral on 16 MP sensor, mis on võimeline aegluubis videoid salvestama.

See nutitelefon on varustatud ka Qualcomm Snapdragon 720G protsessoriga, mis mahutab kuni 128 GB. Panustage 5020 mAh akule 30 W laadijaga, mis väidetavalt võib 50% seadmest laadida vähem kui 30 minutiga. See sisaldab ka 33 W kiirlaadijat, mis on pakis oleva nutitelefoniga kaasas. Hiina tootja panustab seadmete käitlemisel ka haptilise tunde jaoks sisemootoritele, millel on üle 120 erineva efekti. Samuti toetab see NFC-sidet.

Mis puutub hinnast, siis Xiaomi Note 9 Pro 6 GB RAM koos 64 GB salvestusruumiga jõuab turule hinnaga 269 dollarit, samas kui 6/128 GB versioon on 299 dollarit.

Perekonda täiendades, välja arvatud Redmi Note 9S ja Pro, on standardversioonil 6,53-tolline FHD + ekraan ning see on saadaval Forest Green, Polar White ja Midnight Grey värvides. Selle omadused on väga sarnased teiste mudelitega, nimelt nelja kaamera komplekt, sealhulgas 13 MP esiosa. Protsessor on uus mängijatele mõeldud kiip Helio G85. Aku on samuti 2020 mAh, kiire 18 W laadimisega, kaasa arvatud 22,5 W laadija karbis.

Redmi Note 9 hinna osas on 3/64 GB variatsiooni hind 199 dollarit, 4/128 GB versioon jõudis turule 249 dollariga. Mõlemad mudelid jõudsid turule mai keskel.