Xiaomi töötab fotol “taeva asendamiseks”

Neil, kes fotograafiat naudivad, on juba kogemus näha ilusaid fotosid “purustatud”, sest taevas pole suurepärane. See võib olla liiga ere või hägune või pole värv nii hea kui palja silmaga. Seda silmas pidades töötab Xiaomi välja funktsiooni, mis tagab selle seadmega tehtud fotodel täiusliku taeva.

Nüüd tuntud kui „Sky Changer“ (midagi sellist nagu „sky changer“) integreeritakse funktsioon tootja seadmegalerii rakendusse ja töötab, asendades oma foto originaalse taeva mitme stiilse versiooniga, näiteks täiusliku sinise taeva, päikeseloojanguga kuldne või punakas. Samuti reguleerib rakendus ülejäänud pildi valgust, nii et stseen näeb välja loomulikum.

Selle funktsiooni avastas XDA-Developersi veebisaidi liige Poola kacskrz, kes tegi ka ülaltoodud video. Ilmselt debüteerib see kolmes seadmes, mida praegu arendavad Xiaomi, koodnimega Raphael, DaVinci ja Pixys. Veebisaidi andmetel on Raphael ja DaVinci kõrgekvaliteedilised seadmed, mis põhinevad Qualcomm Snapdragon 855 protsessoril, ja Pixys on Mi A2 järeltulija Android One seadme MIUI versioon.

Ja kas nõustute nende funktsioonidega fotode “täiustamiseks” või arvate, et kaamerad peaksid piirduma reaalsuse täpse kujutamisega? Jäta oma arvamus kommentaaridesse.