Xiaomi viib läbi Zhenmi Wireless Vacuum Juiceri rahastamiskampaaniat

Xiaomi viib läbi Zhenmi Wireless Vacuum Juiceri rahastamiskampaaniat

A Xiaomi käivitas oma uue toote nimega Zhenmi juhtmevaba mahlapressnutikas ja kaasaskantav mahlapress. Kolmandate osapoolte tooted ja praegu ühisrahastus 199 jüaani eest (28 dollarit). Pärast ühisrahastusperioodi lõppu müüakse seda 239 jüaani (33 dollarit) eest.

Zhenmi juhtmevaba mahlapress on MIJIA Juiceri täiustatud versioon, mis pakub rohkem funktsioone ja tehnoloogiat. MIJIA mahlapress käivitati ettevõtte poolt 2019. aasta keskel ja see võeti hästi vastu ĂĽhisrahastustoetusega – vähem kui kuu jooksul ĂĽletas 3 miljonit inimest.

Zhenmi juhtmevaba mahlapress on kaasaskantav mahlapress järelejäänud mahla eemaldamiseks kasutage vaakumit. Ta kasutab ettevõtte sõnul "uuenduslikke" tasse, mis võimaldavad kasutajatel end mugavalt tunda. See on kirsroosa ja helesinine. Mahla jaoks on sellel 4-leheline roostevabast terasest nuga koos tehnoloogiaga, mis suurendab segamistugevust 35%. Ta suudab ka jääkuubikuid murda.

See uus mahlapress on loodud kiire mahlafunktsiooniga, mille aktiveerimiseks on vaja ainult topeltklõpsu. Selles režiimis on seda vaja 28 sekundit mahla kiireks pigistamisekssamal ajal kui traditsioonilisel mahlapressil kulub tassi mahla pigistamiseks 40 sekundit.

Nagu nimest järeldada võib, töötab Zhenmi vaakumiga, mille ülesanne on pärast seadme jäänuseid evakueerida. Nuppu on vaja automaatseks evakueerimiseks 15 sekundi jooksul. Vidinatel on a 2400mAh aku mis Xiaomi sõnul suudab täis laadimisel 25 tassi värsket mahla välja pigistada.

Mahlapressid toetavad laadimisrežiime lisaks traditsioonilistele pistikupesadele, näiteks laadimine autos ja elektripanga kaudu. See peab olema täielikult laetud 2 tunni jooksul. Eeldatakse, et see toode läheb Hiinas müüki aastal 19. aprillil.

Via: GizmoChina. (TagsToTranslate) xiaomi (t) xiaomi mahlapress (t) xiaomi ĂĽhisrahastus (t) zhenmi juhtmevaba mahlapress (t) mahlapress (t) kaasaskantav mahlapress (t) vidin (t) traadita mahlapress (t) vaakum mahlapress (t) vaakum mahlapress (t) t)) xiaomi zhenmi