Xiaomil on kassiliivakast, millel on tugev lõhnade kontrollsüsteem

Xiaomil on kassiliivakast, millel on tugev lõhnade kontrollsüsteem

Xiaomil on igasuguseid nutikaid tooteid, selle suurimaks tõestuseks on asjaolu, et ettevõtted müüvad isegi kassiliivkaste. Xiaomi liivakastil, nagu seda nimetatakse, on süsteem, mis hoiab ära lõhnad, mis aitab kasside väljaheidete tugevat lõhna pehmendada, hoiab neid ühes kohas ja aitab keskkonda meeldivamaks hoida. See süsteem töötab sahtlitega, kuhu on võimalik paigutada ja eemaldada kuni 6 liitrit liiva.

Xiaomi toob turule elektrilise riisipliidi Mijia Rice Cooker C1 hinnaga umbes 18 dollarit

Selle kasti mõõdud on 41 cm x 44,2 cm x 54 cm ja kaal on kokku 4,5 kg, nii et teie süsteem töötab pidevalt, see kasutab 3000mAh aku. Kasutajad saavad vidinat juhtida ka Mi Home rakenduse abil, millel on ühendus kõigi teiste Xiaomi seadmetega. Seadistatavate funktsioonide hulgas on deodorandisüsteemi perioodilise puhastamise kavandamine. Selle rakenduse kaudu on võimalik saada teavet ka aku laadimise oleku kohta.

Mitme sellest ettevõttest väga erineva seadme suundumuste kohaselt peaks Xiaomi eeldama, et nutikad prügikastid saavad kassidele kättesaadavaks rahvapindade rahastamise platvormi YouPin kaudu, mis ühendab mitmed teised ettevõtte seadmed. YouPin on aga saadaval ainult hiinlastele, piirates sellega ostuvõimalusi. Xiaomi liivakasti soovituslik hind on 30 eurot ja see läheb müüki 2020. aastal, ilma et prognoositaks turgude saabumist kogu maailmas.

Üks erinevatest seadmetest, mille ettevõte hiljuti ühisrahastusse pani, on Mijia Rice Cooker C1 elektriline riisipliit, mille baashind on 18 dollarit. Poti mahutavus on kuni 3 liitrit, sellel on 24 küpsetusrežiimi, sellel on 650W võimsus ja see lubab toitu kaitsta. püsige soojas kuni 24 tundi.

Via: 4gnews. [TagsToTranslate] vidin