XP hooldamine ettevõttes on kallis ja võib töötajatele pettumust valmistada

IDC uuring näitas, et ettevõtetel, kes ei viinud oma operatsioonisüsteeme üle uusimale tarkvarale ja eelistasid jääda Windows XP-le, olid keskmised aastakulud keskmiselt 701 dollarit.

Võrdlusi tehti Windows 7-ga, Microsofti operatsioonisüsteemi järgmise versiooniga, mis toetab uuringuid ja paljastab muid andmeid. Näitab, et Windows XP kasutavatel ettevõtetel kulub värskenduste installimiseks viis korda rohkem aastas. Toetuskulud on ka suuremad, XP vajab täiendavat 9-tunnist hooldust aastas.

Uuringus väidetakse ka, et ettevõtted, kes otsustavad allutada oma töötajad vananenud ja aegunud opsĂĽsteemidele, kui enamikul on olnud võimalus proovida kaasaegsemaid liideseid, võivad osta “mässu” või põhjustada ettevõtte mõju kaotuse. oma IT-osakonda.

XP kasutajate väidetavat pettumust õigustavate argumentide hulgas võib olla asjaolu, et sĂĽsteem on käivitamisel aeglasem, reageerimise aeg on halvem kui Windows 7 ja vähem stabiilne – need aspektid toovad kaasa tugiteenuste sagedasema kasutamise. arvuti.

See uuring on natuke vaadatud Windows 8-le ja neile, mis võivad olla ettevõtte plaanid vastu võtta järgmine operatsioonisüsteemi värskendus, mis peaks ilmuma hiljem sel aastal.

Suure tarkvarauuenduse ettevalmistamine (näiteks operatsioonisüsteemi uue versiooni kasutuselevõtt) on keeruline ja aeganõudev protsess, mille ettevalmistamine võtab tavaliselt kuid, märkides, et konsultandid teevad ka uuringuid. Windows XP tehniline tugi on lõppemas. Lõppes 8. aprillil 2014.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira