Xposed Framework: mitteametlik versioon toob kaasa Android 7.1 Nougati

Xposed Framework toetab juba Android 7.1 Nougati, kuid see pole ametlik. Tänu XDA arendajate foorumile (uhu!) Arendajale on juba võimalik Zip-failide kaudu installida Android Nougatil põhinev Xposed Framework.

Kui olete sellesse artiklisse juba sukeldunud, pidage meeles, et viitan Androidi tööriistakomplektile, mis võimaldab installida rakendusi erinevatelt arendajatelt. Xposed raamistiku funktsioonid ulatuvad seadme käivitamisprotsessi kiirendamisest, seadme olekuriba kohandamisest või isegi enamikust kasutajaliidesest. Kuid Xposed’i kasutamiseks peavad teil olema mõned eeldused, näiteks juurjuurdepääs seadmele ja kohandatud taastamine.

Siin veebisaidil oleme palju rääkinud Xposed Androidi moodulitest, kuid uue versiooni väljatöötamine koos Nougati toega on juba mõnda aega kestnud. Jaanuaris ĂĽtles Xposed’i eest vastutav arendaja Rovo89, et moodulite värskendamise ja Androidi uute versioonide toetamise protsess on juba väljatöötamisel ja peaks varsti välja tulema.

Umbes nädal tagasi pakkus Rovo89 Android Nougati tugivärskendust ja ütles, et Xposed Nougatil korralikult töötamiseks tuleb veel palju tööd teha ja me peame lihtsalt olema kannatlikud.

Ja see kõik tekitas kogukonnas segadust, kes otsustas mooduste kättesaadavaks tegemiseks jõudu juurde ajada. Niisiis, nüüd on meil kohandus, mida saab Zip-failide kaudu installida teistele kohandatud ROM-idele.

Vastavalt XDA teemale on erinevatele platvormidele saadaval kolm versiooni, sealhulgas Xposed SDK25 ARM64, Xposed SDK25 ARM ja Xposed SDK25 x86. PurifyOS-i meeskond testis seda Xposed uut versiooni OnePlus 3T-ga, kus töötab Android 7.1-põhine OxygenOS, kuid see peaks töötama ka teistes Nougati kasutavatel telefonidel. Mõned kasutajad on isegi teatanud, et nad on edukalt installinud Zipi erinevatele ROM-idele ja seadmetele.

Soovitan enne selle versiooni installimist kontrollida seda teemat XDA foorumites ja kontrollida kasutajate kommentaare. Mitu liiget teatas, et pärast selle Zipi installimist oli neil sunnitud sulgemisi ja muid vigu. Arvestage ka sellega, et mitte kõik olemasolevad Xposed Framework-i moodulid ei tööta kohe, küll aga tõesti populaarsed, näiteks Amplify.

Xposed Framework SDK25 kõigi kolme versiooni allalaadimiseks klõpsake siin.