Xposed raamistiku Nougati versioon on tulemas, ĂĽtlesid arendajad

Xposed raamistiku Nougati versioon on tulemas, ĂĽtlesid arendajad

Kui teil on oma Android-operatsioonisüsteemile juurjuurdepääs, on tõenäoline, et teate Xposed Frameworkit ja selle mooduleid. Kuna Xposed töötas välja üks inimene, rovo89, võib moodulite värskendamine ja Androidi uute versioonide toetamine võtta kauem aega. Kuid tarkvaraarendaja enda sõnul on Nougati jaoks mõeldud Xposed moodul juba väljatöötamisel ja peaks varsti välja tulema.

Neile, kes langevarjuga siia langesid, on Xposed Framework Androidile mõeldud tööriistakomplekt, mis vastutab erinevate arendajate rakenduste installimise lubamise eest. Erinevad funktsioonid alates seadme käivitamise kiirendamisest kuni seadme olekuriba kohandamiseni. Teisisõnu, Xposed Framework’i abil on nutitelefonide opsĂĽsteemi kohandamise võimalus mitmekordne, seega on alati vaja mooduleid optimeerida Google’i platvormi uusima versiooni jaoks.

NĂĽĂĽd, märkuses XDA arendajate kohta, ĂĽtleb rovo89, et tal on Android Runtime’i (sĂĽsteemi virtuaalmasina) mõningate muudatuste tõttu probleeme Nougati raamistikku viimisega. Niisiis, asjaolu, et Google teeb muudatusi Android-sĂĽsteemi ja selle rakenduste kiiruse suurendamiseks, muudab Xposed-moodulite tuum-ROM-idega töötamise keerulisemaks.

Lahendaja, mille arendaja leidis, oli töötada koos JIT-kompilaatori ja varajase juurutamisega (sealhulgas isegi vältida kõiki varasemate versioonide ROM-i kompileerimisi), kuid endiselt pole Nougati jaoks optimeeritud Xposed’i saabumise konkreetset kuupäeva. Kuid kuna seda teenust pakutakse tasuta, ei saa te seda inimest survestada uue mooduli vabastamiseks? Kuid on tore näha, kuidas arendajad pakuvad seisukohti Xposed’i saabumisel Nougati.