Xposed raamistiku Nuugati versioon tuleb, ĂĽtles arendaja
BLOG

Xposed raamistiku Nuugati versioon tuleb, ĂĽtles arendaja

Kui teil on Androidi opsüsteemile juurjuurdepääs, on tõenäoline, et tunnete Xposed Frameworkit ja selle mooduleid. Kuid nagu Xposed töötas välja mees, rovo89, võtab moodulite värskendamine ja Androidi uue versiooni toetamine kauem aega. Tarkvaraarendaja enda sõnul on Nougati jaoks mõeldud Xposed moodul aga juba väljatöötamisel ja see peaks varsti ilmuma.

Neile, kes langevarjuga siia kukkusid, on Xposed Framework Androidi jaoks mõeldud tööriistakomplekt, mis vastutab erinevate arendajate rakenduste installimise lubamise eest. Funktsioonid ulatuvad seadme alglaadimisprotsessi kiirendamisest seadme olekuribal kohandamiseni. Teisisõnu, Xposed Framework'i kasutamine kohandab nutitelefoni opsüsteemi tõenäoliselt rohkem kui ühte, seega on alati vaja, et moodulid oleksid Google'i platvormi uusima versiooni jaoks optimeeritud.

Nüüd väidab rovo89 märkuses XDA arendajate kohta, et tal on Androidi käitusaja (süsteemi virtuaalne masin) mõne muudatuse tõttu Nougati raamistikku toomisega raskusi. Niisiis on asjaolu, et Google on teinud muudatusi Androidi süsteemi ja selle rakenduste kiiruse parandamiseks, muutnud Xposed-mooduli ROM-tuumaga töötamise keerukamaks.

Arendaja leitud lahendus oli töötada koos JIT-i kompilaatoriga ja selle esialgse juurutamisega (sealhulgas vältida kõigi varasemate versioonide ROM-i uuesti kompileerimist), kuid Xposedi saabumise täpset kuupäeva, mis oleks Nougati jaoks optimeeritud, pole veel olemas. Kuna seda teenust pakutakse tasuta, ei saa te seda moodulit uue mooduli vabastamiseks vajutada, eks? Kuid hea meel näha arendajat, kes pakub positsiooni Xposedi saabumisel Nougati.

(tagsToTranslate) Xposed Frameworki tugiversioon (t) Xposed Frameworki Android Nougat versioon