Yahoo loobus ajakirjast iPad

Tahvelarvutid on olnud arvutituru liikumapanev jõud, kuid vastupidiselt sellele, mida selle uue seadmekategooria muljetavaldavatest müügikasvu arvata võiks, pole kõik tahvelarvutite ümber olevad projektid edukad.

Sel nädalavahetusel on Cisco otsus lõpetada Cius-tahvelarvuti märk sellest, kuid on ka teisi, kes seda kinnitavad. Pool aastat tagasi käivitatud Yahoo tahvelarvutiajakirjal Livestand pole samuti tulevikku.

Interneti-ettevõtted lõpetavad digitaalse kirjastamise, mis on saadaval iPadi jaoks. Kolimisest teatati möödunud reedel ja see on osa ettevõtte restruktureerimiskavast, mis püüab kehvade tulemustega hakkama saada ja uuesti kasvama hakata.

Pidage meeles, et veel eelmisel kuul oli Yahoo tulnud kohtumisele analüütikutega, kes kavatsesid sulgeda või ühendada 50 teenust oodatust madalamate tulemustega. Ettevõtte endise tegevjuhi välja töötatud plaan kustutati pärast seda, kui sai avalikkusele teada, et selle jätkamisel on valeteavet. vale.

Livestandi käivitas Yahoo 2010. aastal, kuid see käivitati alles mullu novembris, ajal, mil sarnane rakendus (Flipboard) tõestas oma võimet Apple tahvelarvuti kasutajate tähelepanu äratada. Livestand aga sama edu ei saavutanud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi