Yahoo koondab 2000 inimest

Yahoo teatas uutest tippjuhtide muudatustest

Muudatused jätkuvad Yahoo juhtkonnas. Pärast asutajate Jerry Yangi tagasiastumist umbes kaks nädalat tagasi teatas ettevõte nüüd oma juhatuse esimehe Roy Bostocki ja veel kolme direktori lahkumisest.

Otsus tehti turule ametlikult teatavaks Roy Bostocki enda allkirjaga kirjas ning seda kinnitas pool aastat tagasi alanud “hiiglaslik protsess” Interneti-hiiglase juures.

“Härra. Joshi, Kern ja Wilson ja mina otsustasime vabatahtlikult tagasivalimistest loobuda, ”kirjutas Roy Bostock.

Lisaks Vyomesh Joshi, Gary Wilsoni ja Arthur Kerni lahkumisele kinnitas ametist lahkunud esimees kahe uue sõltumatu direktori valimist juhatusse: Alfred Amoroso, Rovi endine tegevjuht ja president, ning Maynard Webb Jr, seni LiveOpsi esimees ja varem eBay ja CO Gateway juht.

“Usume, et uus tegevjuht ja uus juhatus koos uute perspektiivide ja erineva võimekusega võimaldavad ettevõtetel uuendusi teha ja rohkem kasvada,” ĂĽtles Rostock hĂĽvastijätukirjas.

Nüüd väljakuulutatud uue mandaadi tagasiastumine on ettevõtte juhtkonna jaoks viimaste kuude neljas suurem muudatus pärast Carol Bartzi tagasiastumist tegevjuhi kohalt 2011. aasta septembris, Scott Thompsoni tööle võtmist jaanuari alguses ja samal kuul Jerry Yangi lahkumist.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé