Yahoo!  Tumblri ametlik 1,1 miljardi dollari suurune ost

Yahoo! Tumblri ametlik 1,1 miljardi dollari suurune ost

Pärast kuulujutte ja koosolekuid, mis pidasid omandamist enesestmõistetavaks, Yahoo! kinnitas, et ostab blogimisteenuse Tumblr 1,1 miljardi dollari eest. Pärast kuut kuud otsimootorite hiiglase eesotsas raputab tegevdirektor Marissa Mayer tehnikakogukonda suurte probleemidega.

“Lubame seda mitte sassi ajada.” See on Yahoo! kes ĂĽritavad suurele ostule järgnenud hĂĽsteerias rahuneda ja kardavad, et suurettevõte rikub ostetud teenust.

Marissa Mayer lisas, et Yahoo! juhib Tumblrit eraldi ja iseseisvalt ning et Tumblri tegevjuht David Karp jääb sellele kohale. Nii püüab Põhja-Ameerika tehnoloogia järgida Instragrami suhtes Facebookiga sarnast mudelit, mis on andnud positiivseid tulemusi vähemalt igakuiste aktiivsete kasutajate osas.

Yahoo! on hoolitseda blogimisplatvormi kõigi positiivsete aspektide eest ja aidata sellel kiiremini kasvada. 1,1 miljardi dollari suurune investeering on suur, kuid Tumblri arvud aitavad investeeringut selgitada: 105 miljonit ajaveebi, 300 miljonit unikaalset külastajat kuus ja 900 postitust minutis.

Marissa Mayeri juhitav ettevõte loodab, et tehing suurendab igakuiseid külastajaid 50% ja suurendab liiklust Yahoo! 20% võrra.

Yahoo! Tumblris avaldatud sõnumites rõhutas tegevdirektor korduvalt, et kavatseb säilitada loomeinimestele pühendatud platvormi ja reklaamida kõige erinevamate kunstiharude väljaandeid.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi