Yeti USB-mikrofoni odavaim sinine lana versioon Macile ja PC-le –

A Sinine tuntud oma professionaalse heliseadme ja ka USB kodumikrofoni rivistuse poolest, millest mõnda eelistab YouTuber ja podcastrid Lisaks on kogu maailmas see eelistus üks peamisi põhjuseid, miks Logitech paar nädalat tagasi tootja ostis.

Sinil on nüüd väiksem, odavam versioon, Yeti mikrofon. Seda Nano Yeti:

Yeti Nano, Blue uus USB-mikrofon

Sarnase kujundusega, kuid umbes 6 sentimeetrit madalamal ja peaaegu naela kergem kui traditsioonilisel Yeti, kannab Blue uus looming endiselt enamikku tehnoloogiast ja ressurssidest, mis muudavad ettevõtte peamised tooted nii populaarseks. Metallkorpusel on reguleeritavad nurgad ja sisemiselt on meil kaks kondensaatorikapslit ja 24-bitine / 48kHz salvestustugi, et jäädvustada professionaalse välimuse (või heli) abil igal ajal.

Meil on kaks salvestusrežiimi, kardioidne (mis hõivab ühe allika, tuleb ühest suunast) või ühesuunaline (mis salvestab kõik helid 360-s ja funktsioonid näiteks grupisalvestuseks); Nagu suuremal Yetil, on ka helitugevuse reguleerimisega kõrvaklappide vaigistamis- ja väljundnupud, et saaksite heli jäädvustamise kohta kohest tagasisidet.

USB-ühendus plug and play ja toob nulli latentsusaja, töötab ilma erinevuseta Maci või PC-ga; Sinine pakub ka kaasasolevat tarkvara Sherpa, mis pakub konfiguratsiooni ja lisafunktsioone ühe klõpsuga, samuti tarkvarauuendusi teie mikrofonile.

Yeti Nano on saadaval neljas värvitoonis (Hall vari, Helesinine, Punane Onyx ja Kuuba kuld) ja müüb 100 dollariga, mida müüakse juba Ameerika Amazoni poes. See on hea

iClarified kaudu