Yoga S730 on Lenovo uus „karm” ülipeen

Lenovo uus ĂĽliõhuke sĂĽlearvuti Yoga S730 on juba saadaval Portugali kauplustes, mis paistab silma 11,9 mm paksuse ja kõrgema poleeritud alumiiniumiga kaitstud. Tootja lubab sisselogimist vaid kahe sekundiga, seda tänu kasutajakontode avamiseks mõeldud biomeetrilisele sõrmejäljelugejale ja ka “hästi läbimõeldud” riistvara konfiguratsioonile.

Sellel sülearvutil on uued 8. põlvkonna Intel Core i7 ja i5 protsessorid, 16GB (või 8GB) LPDDR3 RAM ja kuni 1 TB SSD. Helisõpradele on see märkmik varustatud Dolby Atmose kõlaritega kolmemõõtmelise heliribaga, mis suudab ümbritsevat keskkonda esile tuua. Tootja sõnul on arvuti võimeline kodukino kogemust pakkuma tänu ruumilisele kosmosetehnoloogiale, kusjuures heli voolab seadme kõigis mõõtmetes.

Yoga S730-l on 13,3-tolline ekraan, mis on varustatud Dolby Vision -tehnoloogiaga, lubades suurepäraseid värve, heledust ja kontrastsust, eriti mis puudutab meelelahutust. See sülearvuti kaalub 1,2 kilogrammi, mistõttu on see ideaalne neile, kes töötavad kohtades, kus selle kandmine pole kindel. Samuti lubatakse akut, mis võimaldab 12 tundi autonoomiat.

Ühenduste osas on sellel sülearvutil kaks teise põlvkonna USB-C 3.1 porti, millest üks on püsivalt laetud. Ja esimese põlvkonna USB-C 3.1 sisend, samuti kombineeritud kõrvaklappide ja mikrofoni sisend.

Yoga S730 on kauplustes juba saadaval konfiguratsioonides alates 1799 eurost kahes värvitoonis: rauashall ja plaatina.